zela - bol sözlük

zelabaşlık no:49943 okunma:196 1. eski bir r&b'ci. kendisini ceg'in vaşak şarkısında "Fakat ağzı bozuk rapçilerden daha fazla tıklanıyo' Zela'nın azgın pozu" diye bahsetmesiyle yıllardır merak ediyordum. sonunda buldum.

  tek şarkısı uçur'muş. yaygara da şarkının kapak fotoğrafı yüzünden çıkmış zamanında. o dönem açık bulunmuş bu fotoğraf.

  şarkıya gelecek olursam böyle bir beatin hakkını verememiş maalesef. sesi güzelmiş ama farklı işler deneyebilirmiş.
  alche
  24.5.2024 19:56
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 
 2. ah be ablam. azgın dedikleri pozuna bak. alizade seni çekirdek diye çitler.

  ben hep söylüyorum, bence ülke son beş on senede çok net şekilde kolombiya'ya döndü her şeyden önce. tüm erkekler silah veya uyuşturucu kaçakçısı + "şarkıcı/influencer/iş adamı", tüm kızlar eskort + "şarkıcı/influencer/model". tam kolombiya menüsü. şu tahrik etmesi amaçlanan outfit + pozu an itibariyle 14 yaşında imam hatip öğrencisi hayrünnisa'nın instagram'ında görebiliyorsun. zamanında kızı çarmıha germişler bunun için.

  şarkı bayağı berbat bu arada da, zaten ne hedeflendiği belli. o dönem bunun için fazla erken gelmiş, yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar belli ki. klip nerede lan? bu haltı edeceksen klip lazım klip.
  dragunov
  25.5.2024 01:07 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 3. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: