yenilmez - bol sözlük

yenilmezbaşlık no:5329 okunma:2375

 1. Albüm Adı: Yenilmez
  Kategori Adı: Türkçe Rap
  Sanatçı Adı: Hidra
  Yayınlanma Tarihi: 2013
  Şarkı Sayısı: 12
  Şirket Adı: Kargaşa Records
  En İyi Şarkı: Burası Dünya
  Albüm Puanı: 6/10
  Albüm Hakkındaki Yorum: Fena değil diyebileceğim bir Hidra albümü. Altyapılarda bu sefer melankolik ezgiler de kullanmış ki bu bana göre artı bir puan. Intro ve Outro olmamasına rağmen Merhamet şarkısına 2 tane güzel remix yapmış. Albümde Burası Dünya en sağlam şarkı. Tam sosyal içerikli, ciddi dokundurmalar olan bir parça olmuş. Bunun dışında Adım Hidra, Ressam, Merhamet güzel şarkılar. Albümde düet olarak sadece Kalem Bekçileri şarkısında Radansa mevcut ve bu şarkı da fena olmamış. Ancak diğer şarkılar için vasat diyebilirim. Dinle ve at tarzı bir albüm olmuş bir kaç parça hariç.
  bu grubun adi nefret
  15.12.2014 15:07
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 2. O yaşta böyle bir albüm yapan adam niye kendini şimdiki konumuna çeker anlamıyorum. Keşke Şehinşahla hiç tanışmasaydı dedirtiyor
  ilkround
  12.7.2020 12:20
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. Albümün yarısı protest içerikli "kurtuluş hip-hop" temalı, diğer yarısı intihar mektubu gibi. Çok güzel şarkılar barındırır
  exitmusic
  7.7.2022 15:43
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 4. en iyi albümü adamın direkt. tek rakibi belki hedefte albümü olabilir. bu yaşlarda bir mc'nin kendi başına böyle şeyler çıkardığını görmek zor artık. bırak albümü 2 dk üzerinde şarkı yazamıyorlar.


  liebeistfuralleda
  3.4.2024 01:06 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: