zararlı ilaçların - bol sözlük

zararlı ilaçlarınbaşlık no:48701 okunma:309 1. unreleased bir d3 2run parçası. link resmi deil o yüzden kendiniz bulup dinleyin. heriflerin şarkılarında anlattıkları idea, sıfırdan bir 2000ler tasviri. sağlıksız bir duygu yoğunluğu; kimi zaman boşvermişlik kimi zamanda endişe halinde bir akla geliş. abartılı, kendiyle dalga geçen sözler. üst-baş, tarz olarak da y2k estetiğinde kıyafetler ve grill. tarzı ayrıca belirtme nedenim, postmodern bi repçinin şarkısı yanında tarzı da ön plandadır-olmalıdır. şarkıdaki hikayesi kendiyle birlikte ele alınır, personası direkt olarak kendisidir. Killa Hakan’ın gerçek bir karakter olması gibi. salmazlarsa cidden iyiler instadan günaşırı rahatsız edip gazlıorum d3ü. fanboy repçinin gıdasıdır…
  nosfervtu
  26.12.2023 02:08 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 1 
 2. unreleased değildir eskiden soundcloud release verilmiştir, muhtemelen albümde olacağı için silinmiştir. d3 2run hala olduğu gibi underground'un (kişisel görüş: main stream için de bence aynı durum geçerli) en iyi müziğini yaparken soundcloud'da çıkardığı ve çok sevilen şarkı. yanlış hatırlamıyorsam silinmeden önce de şarkının streami çok iyiydi. 2run'ın zaten bu tarz progresif işlerde melodik vokalini inanılmaz bir şekilde kullandığını biliyoruz, d3'ün girişi ve verse'ün genel soğuk gidişatı tam bir ambiyans yaratıyor (zaten çok severler böyle işleri, açık büfe albümü bu işlerin türkiye'de gördüğü zirve noktadır bence). d3 ve 2run'ın tekrar ve tekrar neden bu işi en iyi yapanlar olduğunu gösteren şarkılardan bir tanesi daha.
  anne affet 2024, tophane aç kurtlar.
  efekorezli
  26.12.2023 15:31 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 3. silinmeden once basligini acsaydin o zaman gardasss…(saka tabi fav)
  nosfervtu
  28.12.2023 01:08 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 4. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: