zıvana - bol sözlük

zıvanabaşlık no:27001 okunma:1200 1. gülmekten yerlere yatıran,2013 çıkışlı psycho deaf albümüdür.aşağıdaki tracklistten anlaşılacağı üzere konsept bir albümdür. camel,lucky strike ve marlboro hardcore flava parçalardır.

  tracklist:
  mustafa'nın sarması
  camel
  winston
  west ice
  parliement
  lucky strike
  marlboro
  alper'in sarması

  link: soundcloud.com

  iki tane de embed gömelim  650 gayme maas
  27.4.2019 23:28
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 2. marlboro 9 liraymış vay be...
  anonim
  27.4.2019 23:30
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 3. Ya bu adamlar kariyerimi başlamadan bitirecek, madem öyle bir iki kelam ekleyelim

  Lise yıllarında her gördüğüm adamı kafamda sınıflandırmak hastalık haline geldiğinden boşa gitmesin diye sigaraları kullanan insan tipleriyle eleştirdiğim, aynı zamanda hem özeleştiri yaptığım alperin sarmasını, hem de çoğu bokta beraberimde olan mustafa'nın sarmasını içeren bir albümdür.

  Beatler free (tabii ki), da poet'ten, el-p'den, faraziden ve Oldschool mclerden. Mix ve kayıt can gardaşım mustafa kalem'den, Winston parçasında big honor (rape devam etmiyor), parliament parçasının nakaratında mizah, mustafa'nın sarması parçasında tabii ki mustafa eşlik ediyor.

  Keşke hep bunun kayıtlarını aldığım zamanlarımda kalsaydım, her günüm öyle geçseydi...
  psycho deaf
  28.4.2019 00:04
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 0 


 4. Albüm Adı: Zıvana
  Kategori Adı: Türkçe Rap
  Sanatçı Adı: Psycho Deaf
  Yayınlanma Tarihi: 2013
  Şarkı Sayısı: 8
  Şirket Adı: Revan Records
  En İyi Şarkı: West Ice
  Albüm Puanı: 7/10
  Albüm Hakkındaki Yorum: Sözlük yazarlarından Psycho Deaf'den güzel bir konsept albüm. Her bir sigara markası ile ilgili olarak şarkılar yapmış ve bunları bir araya getirerek sigara ve kullanımına dair güzel hikayeler anlatmış. Beatler fena değil, free beatler de kullanılmış. Da Poet'ten alınan beatler var. Sözler eğlenceli ancak küfre biraz daha az yer verilse daha iyi olabilirmiş. Düet listesinde Müellif Revan, Big Honor ve Mizah'ın olduğu albümde West Ice, Lucky Strike, Marlboro ve `Mustafa'nın Sarması dikkat çeken parçalar. Muratti ve Kent Switch` için de şarkı yapsaymış on numara olacakmış. Keyifle dinlenen bir albüm.
  bu grubun adi nefret
  15.4.2020 17:38
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 
 5. çok kıyak albüm dostum. rispekttttttt.
  siki tayt
  30.1.2023 13:59
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 6. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: