yıldızları takip edip - bol sözlük

yıldızları takip edipbaşlık no:35825 okunma:547 1. Chill/jazz bir altyapı üzerine kaydedilmiş, muhtemelen türkiye’deki en iyi hiphop kaydı olan, atmosfer pınarı, dehşetengiz bir mob öncesi tepki şarkısı.

  Vizyon desen var, pozitiflik desen var, umut desen var.istersen arabanda gece gezmesi yaparken dinle, istersen gece yürüyüş yaparken seni hypelatsın

  Dinlerken bana eski günlerimi, yarına korkusuzca umutla bakabildiğim günlerimi ve belki de koca piyasa içinde aradığım enerjiyi tek verebilen emceeye duyduğum saygıyı hatırlatıyor. 2017 yılı olması lazım, tepki canlı yayınlarda üstten bakan bir tavırla mob diye bir şeyden bahsediyor. Motive’nin yeni bir şarkısı çıkmış, vio henüz ölmemiş, değişik tipler henüz piyasaya musallat edilmemiş, ve polatlı’dan ankara’ya yeni yerleşen bir gencin büyükşehir hayatına duyduğu ilginin tam da bilinçaltının derinliklerinde yatan bir soundla birleşip belki de hayatının şarkısını oluşturduğu o güzel günler...

  O günlerden bu yana herkes büyük oranda değişimler yaşadı ve ezici çoğunluğu olumsuz yönde oldu bunun. Ama yapımda asla ve asla kasvete yenilgiye boyun eğmeme durumu olduğu için, yaşanan her kötü güne inat umutlu bakmaya devam edeceğim. Bütün çevremle kabuk değiştirir gibi yollarımı ayırsam bile yeniden hayalini kurduğum arkadaşlığı tekrar elde edebileceğim.

  Kimse bilmese de günde en az 1-2 verse bitirip kayıt almayı öğreniyorum, her defasında bir öncekinden daha iyi oluyor. Piyasanın kalitesiyle arasında katbekat fark olduğunu gördüğüm an alnımın akıyla ilk release’imi vermiş olacağım.

  Muhtemelen bu entry’yi girmeme sebep olan enteresan şarkının sahibi tepki de dahil olmak üzere hiçbir mc ile kolay kolay muhatap olmam, ama yine de bu vibe’ı yaşamama sebep olan herkese sonsuza kadar saygı duyacağım.

  Karanlık ve dikenli bir yolda yıldızları takip ederek ilerliyorum.
  anonim
  26.10.2020 04:42
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 2. şimdi dinledim de gerçekten çok iyi şarkı.
  aso41
  26.10.2020 04:51
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. kankalar hangi şarkı bu merak ettim
  kaosadelalet
  26.10.2020 04:58
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 
 4. @3 şarkı freebeat üzerine yapıldığı için mob kanalı kurulunca kaldırıldı ama internette sitelerde duruyor
  anonim
  26.10.2020 05:03
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 5. düş yakamdan daha iyidir bu şarkıdan. bu ne kanka adam yine heyecanlı heyecanlı bş şeyler anlatıyo. bu coğrafyaya uzak.

  edit..kanka sabahın sekiz buçuğu birimix tepkiye giydirio birimiz eksiliyo..uyuyalım ya harbiden gerek yok
  nosfervtu
  26.10.2020 08:33 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 2 


 6. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: