yüzüme yapamayacağın eleştiriyi internete yazma - bol sözlük

yüzüme yapamayacağın eleştiriyi internete yazmabaşlık no:33046 okunma:539 1. bazı arkadaşların kafası böyle çalışıyor. diyor ki, yüzüme karşı yapamayacaksan bu yorumları, internete de yazmayacaksın.

  hahahah. iyiymiş. hemen bir telefon açmalar. xxxx nickli arkadaş bana bir ulaşsın bakalım neymiş sıkıntısı ; ))) vs. demeler...

  rte'nin aklına niye gelmedi ki bu bu zamana kadar. adam boşuna twitter falan kapatmaya çalışıyor. gel yüzüme söyle yiyosa demek nasıl da aklına gelmemiş.

  -sen evvela, bir defa onları bir önce bir benim yüzüme söyle....

  yeni kıstas bu herhalde.
  komutana sniper neresinden
  5.7.2020 22:13
  heart_plus : 9 stat_minus_2 : 0 


 2. (bkz: elimlen gonuş)
  alche
  5.7.2020 22:17
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 0 


 3. kimsenin anasına avradına şerefine namusuna küfür edilmiyor burda. sadece yaptığınız işler eleştiriliyor. yüzünüzede gayet söylenir hani. asıl sıkıntı insan gibi yapılan eleştirilerin sizin yüzünüze söylenemeyeceğini düşünmeniz. kendinizi dokunulmaz zannetmeniz, sizle yüz yüze gelince milletin sizden tırsacağını sanmanız.

  bi düşünün aga eleştiriyi yapan adam x diyelim, eleştirilen rapçide y. bu adamlar bir kafeye geçtiler teke tek, x kişisi neden eleştirildiğini, y kişiside neden bu eleştirinin yersiz olduğunu gayet medenice tartışıyor. eğer taraflardan biri manyak değilse oturursun biraz konuşursun sonra eyvallah eyvallah konu kapanır.

  ama sizin yüzünüze yapılacak eleştiriyi yapmak için adam kadıköye sizin mekanınıza gelecek, sizin tayfa tabi etrafta gırla gezecek, karambole alacaksınız adamı sonra "hadi o eleştiriyi yüzüme söyle"

  peki senaryo şöyle olsun;

  o adam kadıköye gelsin ama 1 kamyon adamla gelsin her türlü emaneti olan, dövüş sporları ile ilgilenen müsabık seviyede sporcular olsun. adam gibi eleştirisini yüzünüze karşı yapsın. o zaman ne yapacaksınız ? adama dalmaya cesaret edebilecek misiniz ? karambole alıp "koçum böyle şeyler yazma alırım aklını ehehehe" diyebilecek misiniz ? tabi ki diyemeyeceksiniz "buda senin fikrindir kardeşim saygı duyarım" demekten başka şansınız olmayacak. ama işte asıl mesele bu sözü o semte tek başına gelip yüzüne söyleyebilecek adama da söylemek.
  anti matter
  5.7.2020 22:26
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 0 


 4. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: