yurtiçi kargo - bol sözlük

yurtiçi kargobaşlık no:10182 okunma:1318 1. yazarların aklında yer etsin diye yazıyorum kesinlikle iş yapmamanız gereken kargo şirketidir.

  3 kere mecburen ürün sahibi kargo işlerinde kullandığı için bu firmayla çalıştım. ya arkadaş hepsinde verilen adreste olduğum halde. "geldik ama yoktunuz" tarzı mesajlar aldım.

  ulan hele bugün eleman telefonda diyor 2dk önce geldik kapıyı açmadınız. ulan kendimden şüphe duydum aq :) artı olarak getirmedikleri kargomu ebesinin amındaki şubeye bırakmaları, almaya gidince de sevdiğim bi abimizi veznedar olarak görüp planladığım atarı koyamamam ukte kalmıştır :)

  özet: yurtiçi kargo pişmanlıktır.


  edit: oha tek sorunlu ben miyim lan.
  efz sioux
  23.11.2015 22:09 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 2. hacı vallaha ben sasırdım :D soyle anlatayım bende 6 tane album vardı 5 tanesini arakdasa trabzona yolladım 1 gun icerisinde adrese teslim ettiler sasırdım şimdi
  lordjamal2
  23.11.2015 22:12 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. Ptt kargodan'da birsey gondermeyin 2 ay önce bir sim karti gonderildi bana 2 aydir elime ulasmadi artik napmislarsa karta bir umut bekliyorum hala sjkxkskks dayanamadim yeni kart cikardim,hepsinin a**** hic bulasmayin
  calvino
  23.11.2015 22:24 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 4. aras kargo dışında bir firma ile bir sıkıntı görmedim açıkçası, yurtiçi kargo ile telefon, mikrofon ses kartı vs getirttim ve bir sorunla karşılaşmadım.
  rusnickliyazar'ın da dediği gibi sorun şubeden kaynaklı bence.

  sadece bir kez şöyle bir sorun oldu telefon kabı almıştım netten benim paketi yanlışlıkla Giresun yerine Adana'ya yollamışlar bir daha ordan geri geldi tekrar gönderildi falan öyle uzamıştı ancak onun da satıcı firmadan kaynaklı olduğunu öğrendim kargoyla bir alakası yokmuş yani =))
  firmayla atıştık orası ayrı tabi =)


  Edit: şaşırıyorum bugün baya çünkü ptt kargo ile de bir sorun yaşamadım Giresun'dan İzmir'e 50 kilo kitap gönderdim benden 2 gün sonra geldi normal olarak zaten öyle söylemişti görevli. sanırım benim şansıma bir sorun yaşamadık =))
  ayrıca hemen hemen tüm albümlerimi ptt kargo ile gönderdim üni indirimi vardı 3 tl'den gönderiyordum albümleri. sadece mozole mirach'a ulaşmadı, onu evde bulamamışlar 2 kez daha sonra albüm bana geri geldi o ayrı mesele tabi =))
  apostrophe
  23.11.2015 22:24 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. En çok sorun yaşadığım kargo firmasıdır, ptt kargo ile bile daha az sorun yaşamışımdır. Pek güvenmiyorum şahsen.
  iykundrgrnd
  23.11.2015 23:25 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 6. geçen gün have'den bi malzeme bu kargoyla geldi. have karşıdan ödemeli gönderdiğini söyledi. tamam hallederim ben dedim.

  neyse 2 iş gününde geldi (araya haftasonu filan girdi). dedim ücret ne kadar? ücret yok şurayı imzalayın dedi. imzaladım siktirdi gitti.

  aradan bikaç gün geçti. have'i aramışlar böyle böyle ücret ödenmedi diye.. neymiş ben gidip yurtiçine para verecekmişim. yarrak giderim. have'de dedim çok istiyorlarsa gelsin kendileri alsın diye. 2 gün sonra ben uyurken gelmişler. ödenmemiş kargonuz var filan benim adımı söylemişler. arkadaşta uyandırmamış kendisi ödemiş. ne kadar ödedin dedim 15 tl dedi. oha amına koyum naptın sen. 10 tl yi geçmiyecek malzemeye 15 tl istemişler.

  üşengeç birisi olduğum için kovalamadım. ama ben uyanık olsam o ücreti ödemezdim. imzamı atmışım, malı almışım. her türlü ücret ödendi gözüküyor sikimde olur mu? ama gel gör ki arkadaş ödemiş =((

  aklıma geldikçe çıldırıyorum. mına koduklarım.
  ret1arius
  24.11.2015 03:10 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 7. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: