youtubedaki fantastik mt tartışması - bol sözlük

youtubedaki fantastik mt tartışmasıbaşlık no:23565 okunma:2156 1. yeraltı operasyonu kanalında bir mt parçasının altında denk geldiğim bol küfürlü diyalog.

  işte burda: www.youtube.com

  mt underground mixtapelerinden birinin youtube'a yüklenen introsunun altına girip "LAN AMINA KODUGUMUN OGLU IZIN ALDIN MI ?

  ALTINA SITEMIZI ADIMIZI YAZMAMISSIN..SENIN ANANI SIKEYIM DOGCAK COCUGUNU SIKEYIM.
  HARAM OLSUN ANAN KANSER OLSUN BABAN SAKAT KALSIN AMINA KODUGUMUN COCUGU..

  SIL BUNLARI YOUTUBE DAN VE OZUR DILE. YOKSA ANANI SIKERKEN VIDEO YUKLERIM AMIN OGLU..
  CIKARCI PEZEVENKLER..MIDE BAGIRSK KURTLARI..

  MT"

  yazıyor. cevap olarak da

  "Bizzat Facebook sayfanda Youtube'a yüklenmiş kalitesi düşürülmüş ve saçma sapan fotoğraflarla slaytlanmış linkleri sürekli paylaştığını görünce bunun bir sıkıntı oluşturmayacağını düşündüm. Aksine Youtube'da kaliteli bir MT arşivi oluşturmak adına underground albümlerini orjinal albüm kapaklarıyla buraya yükledim. Dikkat ettiysen hiçbir reklam gösterimi de yapılmıyor kanalda, çıkarcı bir pezevenk olduğumu iddia etmen de bu yüzden gülünç. Lazmataz'dan sonra bir web siten oldu mu bilmiyorum, eğer dilersen web siteni her şarkının altında tek tek paylaşırım. Hadi diyelim insanca iletişime geçmek istemiyorsun benimle, sanatçılar Youtube'da kendilerinin şarkılarını upload edenlerin videolarını kaldırtabilir ya da kaldırtmadan, o videolarda reklam görüntületip teliflerini alabilirler bütün bunlar ettiğin küfürlerden daha medeni ve daha işe yarayacak çözümlerdir." yorumunu almış ama buna herhangi bir cevap vermemiş.

  küfür hakaret bile bir noktaya kadar bu kültürün içinde ama, "ananı sikerken video yüklerim, anan kanser olsun" demek ne kadar doğrudur?

  (foto: mte.jpg)
  anonim
  10.6.2018 10:13
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 0 


 2. Kompleksli boş adam. Karsisindaki iyi sabretmis bennolsam ayni ayarda cevap verirdim.
  ek demek ekmek und cekirdek
  10.6.2018 10:33
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 0 


 3. (bkz: mtnin sagopa kajmere gavat kahpe şerefsiz demesi)
  anonim
  10.6.2018 10:54 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 4. eğer bu hesap gerçekse, bomboş bir adamsın mt. bunu okuyorsan bir daha söylüyorum bomboş bir adamsın kattiyen eğitilmezsin.

  Şuanki rap piyasasına sor kaç kişinin playlistinde şarkın var, kaç kişi sırf sen çıkıyorsun diye bir partiye gelir? Son dönemlerde kaç tane hit iş yaptın?

  Bu kanalın parçanı youtube'a yüklemesi onun değil senin yararına ama sende bunu anlayacak...
  anonim
  10.6.2018 11:16 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 5. mt'nin muazzam bir diskografisi var.

  ama 12-13 yıl önce çıkardığı mixtape albümleri keşke spotify'dan, youtube'dan kendisi bizzat biz dinleyicileriyle paylaşsa da dinlesek. ama belli ki önemsemiyor, uğraşmıyor ya da o albümlerini hiçe sayıyor. senin parçalarına insanlar ulaşamazsa, seni nasıl dinleyecek seni sevenler, ya da seni hiç tanımayanlara kendini nasıl dinleteceksin? artık mp3 player vs. taşımıyoruz yanımızda, akıllı telefonlarla, tabletlerle internete bağlanıp müzik dinliyoruz, yıl 2018.
  booyaka
  10.6.2018 11:26 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 6. mt'nin bu yaptığı ilk değil, kendi beatine fuat erginin okuduğu gölgede parçasının açıklama kısmında nickinin yazılmaması üzerine lan tombalak nasıl yazmazsın vs. diye başlayıp bayağı küfür etmişti. fuat da twitterden küfürlü birşeyler yazmıştı. en sonunda beat:mt şeklinde geçiştirmişti açıklamada fuat. :)

  hatta bu parçanın iptal edilen has uşaklar albümünde olacağını okumuştum.

  mevzuya tekrar dönersek, ortada ne mtnin yorumu kalmış ne de açıklamaya mtnin profil bilgileri girilmiş. garip.
  anonim
  20.1.2019 20:55 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 7. lan tombalak nedir ya ahahah çıldırıyorum anasını satayım. adam çok garip telefonda racon keser gibi falan yazıyor.

  bu arada benden duymuş olmayın ama spotify'a falan eski albümlerini yükleyecek galiba. bu sene mi yükler on sene sonra mı bilemem orasını tabi*.
  fikirsiz
  20.1.2019 22:22 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 8. dünyanın en komik başlığı dsfjdfgsdfgdf
  anonim
  16.10.2019 01:34 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 9. Gecelik dozumuzu alalım :)
  anonim
  28.6.2020 01:46 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 
 10. kendini ciddiye alan adamların en güzel örneğidir bu. ulan şu dünyada bi sen misin rap yapan? senin rapinin ederi ne ki başkasının hak sahibi olmasını istemiyosun? kimsin amk? bakın böyle adamlarla oturup çay içemezsin. eğlencesine kayıt alalım karşılık okuyalım dersin, yarın öbür gün şarkıdan nasıl para kazanırım diye şeytanlık peşinde koşar,kazanmak istediği 3 lira için seni de satar. alın götünüze sokun rapinizi.
  650 gayme maas
  28.6.2020 11:21 ~
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 0 


 11. hıyartoya bak sen kimsin de üstünden prim yapacak millet ?

  tüm diskografinin haklarını alıp yayınlasam on yılda gelecek parayı yarın evden çıkıp marketlerden beş on kutu toplayıp on dakikada kağıtçıya satarak çıkarırım.
  burada
  15.4.2022 00:22 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 12. hiphoplife bunu piyasadan boşuna silmedi. gerçi piyasaya çıkaran da hiphoplife'tı. sonra ekmek yediği kaba sıçınca bir anda silindi. iyi de olmuş. bu arada eski albümlerinin alayı free beat. spotify'ın bu konuda bir kuralı var diye biliyorum. kolay kolay yüklenemez gibi.
  nikolai
  15.4.2022 12:21 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 13. ben olsam çakardım davayı hop havadan 2 bin lira... bereket versin
  sahibininsesi
  15.4.2022 13:01 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 14. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: