youtubeda nadas parçasına yapılan ibretlik yorum - bol sözlük

youtubeda nadas parçasına yapılan ibretlik yorumbaşlık no:26256 okunma:3647 1. Momer'in babası tarafından yazılmış ve oldukça fazla beğeni almış. baba gibi babalar da varmış bu dünyada. helal olsun.

  --spoiler--
  Muhlis Koyuncu

  Aylarca Ankara Demetevlerdeki evinde misafir kalıp, birlikte yiyip içtiğiniz, birlikte Kayıt yaptıgınız, size her zaman kardeşinizden yakın olan, sizin için ailesini karşısına alan Momer'i hiç arayıp sordunuzmu ? Keişan, Red, Ezhel bu lafım size. Unutmayınki Vefa sadece istanbulda bir semtin adı degil. Kardeşlikde Dama (Mapusa) düşeni unutmak degil. Yinede bu vefasızlıgınıza ragmen oglum Momer hala sizlere kardeşlerim diyor ya bende ona üzülüyorum.
  --spoiler--

  youtu.be
  anonim
  25.2.2019 17:36
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 
 2. ulan zaten duygusal beatli bi şarkı dinliyodum şu yorumu görünce modum daha da düştü. momer hapse neden girdi bilemiyorum ama aranıp sorulmaması adamın zoruna gitmiş. bir de red'in dostlukdan da bahsettiği bir şarkıya böyle bir yorum gelmesi...
  yorum altında soruları da cevaplamış

  --spoiler--
  Sadece vefasız olduklarını söylemek istedim. Aylarca misafirimiz oldular.Sonra oglumun (Momer) başına bir müsibet gelip hapse düşünce bu arkadaşlardan hiç birisi bir gün "ne oldu? neyi var? Momer nasıl? " diye bir kez bile arayıp sormadılar. Sadece ona kırgınlıgımdan yazdım. yoksa Red başta olmak üzere hepsini evladım gibi severim. Oglum ise Red başta olmak üzere hala hepsini sever.Fakat bir baba olarak oglumun arkadaşlarım dediği, ekmegini, yemegini, odasını, studyosunu paylaştıgı arkadaşlarının bu kadar vefasız olmaları beni çok üzdü.
  --spoiler--

  anonim
  25.2.2019 17:48
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 3. Aylar önce benim de değinmek istediğim bir konuydu. Gercekten çok üzücü olay.
  venom
  25.2.2019 17:52
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 4. yazık abi vallahi çok üzücü bu adamlar sefa sürerken onlara gerçek emek veren adam hapiste ulan bu yazıyı gören malum tayfa en azından maddi destek verseler iyi olurdu
  back in tha dayz
  26.2.2019 17:56
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 5. @4 babası maddi olarak herhangi bir destek istemediğini belirtti kimseden. zaten momer için yeni bir home stüdyo kurmuş abimiz, oğlunun en büyük destekçisi.
  anonim
  15.11.2020 20:10
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 6. Keişan mestefenin yayınında konuştu bu konu hakkında. "momeri biz uyardık yanlış yollardan dönmesi için dönmezse onunla ilişiğimizi keseceğimizi de söyledik. Ama o bizi dinlemedi." tarzı bir şey söyledi. Keişana ne kadar güvenilir bilmiyorum.
  anonim
  15.11.2020 22:35
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 7. olayın tüm gelişimini bilmemekle birlikte yorumları arka arkaya okuyunca bir babanın üzüntüsünü gördüm sadece. neler olduğunu veya arkadaşlık ilişkilerine dair en ufak bir fikrim yok. allah kimseyi düşürmesin, ne hapse ne de yalnızlığa ne de işsizliğe, çok zor. telefonun değişiyor, rehberinde sadece ailen ve tavuk dönercinin numarası kalıyor.
  saveyourcity
  16.11.2020 00:22
  heart_plus : 7 stat_minus_2 : 0 


 8. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: