young blond don - bol sözlük

young blond donbaşlık no:34478 okunma:3668Sayfalar:  << >> >|

 1. yeni yazar, baya güzel yazdığını gözlemledim, bilgi seviyesi yükseklerde, devam ededursun.
  anonim
  25.8.2020 18:00
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 2. #267658 aga sen deli misin la, neyin triplerine giriyon sen ? kanaat önderi misin amk, ne bu tavırlar.
  sözlük kuralları çerçevesinde 26'nın aldığı ceza doğru bir karar ki kendiside muhtemelen o silinen entryi girerken biliyordu ceza alacağını.
  zaten 26 böyle birisi amma sen nasıl birisin çözemedim la. ne yaptığın belli değil.

  geleli 1 gün olmuş bana özelden sözlük adminlerinin tiranlıklarından kork anca diye mesaj atıyorsun.
  eleştirilmesi gerektiğinde eleştiririzde adamları işlerini yaptığı içinde boklamazsın.
  ne dediğini kendin bile bilmiyorsun, bi yüzünü yıka kendine gel amk.
  yok pesqesh qroya zumzum
  26.8.2020 15:38
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 3. Bini di binliyin i zimin.

  Gözlerimi yaşartan yazar.

  Bu devleti apoletlerini söken bir nesil kurdu. Gerekirse jandarma ile ben de apoletlerimizi hiç düşünmeden söker atarız.

  Gazabımızdan kurtulmak için 26'nın kıllı taşşaklarına dil attığını görüyorum. Ama bunlara karnı toktur eminim :d
  anonim
  26.8.2020 15:51 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 
 4. ilk mesajı kendin attın be jandarma. oradan buradan şekil koymayı biliyorsun be kardeş. biz, bir şey diyoruz anında özele geliyorsun.

  kim üzdü lan seni jandarma? elanur pat ablama 20 lira bağış attın da twitch'de adını mı okumadı? gerilme lan bu kadar. alt tarafı muhabbet ediyoruz dalgasına. sizinle aynı fikirde olmayan her adama bir kulp bulup inceden geçiriyorsunuz sonra birisi, bir laf dedi mi gelip ağlıyorsunuz.

  ya küfür kavramını komple yok edeceksiniz ya da benim değerim bu, senin değerin bu muhabbeti yapmayacaksınız. kimin, neye, ne ölçüde değer vereceğini de mi başkaları belirleyecek? her boka da alınmayın amına koyayım.

  rap müzik dinliyoruz be kardeşim. eminem "tecavüz ettiğim kaltaklar zevkten boşalır" diye line yazıyor. e bu da hoş bir şey değil. referans yaptım diye de ceza alacak mıyım? o zaman bunun sınırı ne amına koyayım?

  şurada birilerinin ceza almasına alkış tutmanızın tek sebebi, ceza alan kişinin fikirlerinden hazzetmiyor oluşunuz. geleli bir gün olmuş muhabbeti de bu tiranlık ile aynı görüşleri benimsediğin anlamına geliyor hacı. sen rütbe olarak benden daha mı üstünsün şimdi anlamadım moruk? ben adam değil miyim de sözüm geçmiyor?

  tanım: 26'ya açık açık joker'in köpeği demiş olmasına rağmen 26'nın arkasına sığındığı yanılgısına varılan yazar. a.k.a skinny kingpin, mf doom with no cap, skrrt cobain.
  anonim
  26.8.2020 15:53 ~
  heart_plus : 8 stat_minus_2 : 0 


 5. gördüğüm kadarıyla çok biliyor
  atakoyde el kaide bence
  26.8.2020 16:03 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 
 6. gunde en fazla 50 kisinin yazdigi bir sozlukte bile kankacilik devrecilik oynayan primatlarin saldirdigi kral bir yazardir. herkes bunlarin istedigi gibi yazacak yoksa kufur yiyecek haahah oldu. got yakmaya devam karrrdessssim.
  anonim
  26.8.2020 16:47 ~
  heart_plus : 8 stat_minus_2 : 2 


 7. Bence donanımlı entryler giriyor. Yazadursun
  anonim
  26.8.2020 16:51 ~
  heart_plus : 7 stat_minus_2 : 0 


 8. Geldiği gün kankam olmuş, alevli tabancayla göt yakan adamdır.
  anonim
  26.8.2020 16:53 ~
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 1 


 9. sözlüğün haftalık geriliminin bu haftalık baş rolüne geçmiş yazar. yazdıkları da gayet iyi.

  emeğe saygı +rep
  punkisnotdead
  26.8.2020 16:55 ~
  heart_plus : 7 stat_minus_2 : 0 


 10. kaçırmayın böyle adamları.
  anonim
  26.8.2020 17:01 ~
  heart_plus : 6 stat_minus_2 : 0 


 11. Piyasaya çok hakim, severim kendisini yazadur
  anonim
  26.8.2020 17:01 ~
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 0 


 12. moderasyona karşı öfkesiyle acaba ciddi ciddi sago dinleyen adam'ın yeni char'ı mı diye merak ettirmiş yazar.
  feci
  26.8.2020 19:46 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 13. @feci;

  moderasyona karşı bir öfkem yok ya. dalgasına despot, tiran falan diyorum. şahsi hiçbir sorun yaşamadım yöneticilerle. yine de küfür etti diye birisinin cezalandırılmasını doğru bulmuyorum ben. daha önce de belirttiğim gibi, kimin, neyi, ne denli kutsal kabul ettiğine başkaları karışamaz. senin ya da bir başkasının şahsımda yaptığı basit bir eleştiri, belki de beni intihara sürükleyecek kadar hasar bırakır. insanların psikolojisini, mental sağlığını nasıl bilebiliriz ki? diyelim ki çok büyük joker hayranıyım ve joker'i yeren bir yorum okuyup akabinde canıma kıydım. bol sözlük ya da herhangi bir platform bu durumda nasıl bir önlem alacak? bir sanatçıyı beğenmediğimizi de mi dile getirmeyelim artık?

  bana ya da sevdiklerime edilen küfür, beni çok rahatsız etmiyor. internet burası sonuçta. sekmeyi kapatır geçerim çok fazla sorun edersem. gerçek yaşantımda fiziksel ve sözel olarak zorbalığa uğramış bir insan olarak söylüyorum, sosyal medyada herkesin gücü birbirine yetebilecek seviyede. çok adaletsiz bir durum olduğunu düşünmüyorum bu yüzden. senin de klavyen ve internet bağlantın var, benim de. muhakkak bu mecranın belli bir nizamı var. herhangi bir rapper'ın başlığının altında, insanların birbirinin anasına sövmesi bu düzeni bozar. bunun cezası, burada daha fazla yazamamak mı olmalı?

  verdiğim örnekler sana inanılmaz ekstrem gelebilir bu arada. yine de hiç sevgilisi olmadı diye arkasında manifesto bırakıp kendini öldüren yahut bulunduğu okulu silahla basan adamlarla dolu bir dünyada yaşıyoruz. björk, başka bir müzisyenle romantik bir birliktelik yaşadı diye, kendini öldüren bir hayrana sahipti mesela.

  herif björk'e âşıktı, bir sürü mektup yollamış sanatçıya. sayfalarca yazdığı günlüğü var bu adamın, hem kendi, hem hayranı olduğu müzisyen hakkında. epey de bir videosu bulunuyor, hepsi de saatlerce. zaten kendini de kamera karşısında, pompalı tüfekle öldürüyor. işin daha da korkunç yanı, bunu yapmadan önce de björk'e hayran mektubu adı altında, sülfürik asit barındıran bir bomba yolluyor. yine de kadına bir şey olmadı.

  ruh hastası çok moruk kısacası. böyle hiç kimse hakkında veya hiçbir şey üzerine bir şeyler yazamayız.

  benimle aynı fikirde olmayabilirsin bu arada. tartışmaya açığım böyle şeyleri. sadece kendi fikrimi belirtiyorum. senin düşüncen farklıysa, bu benim için bir problem değil. konuşuruz, ben senden bir şeyler öğrenirim, sen de benden bir şeyler öğrenirsin.
  anonim
  26.8.2020 20:22 ~
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 0 


 14. ah björk.. izlandalı kekim..


  kültürlü, donanımlı ve kendini oldukça iyi ifade edebilen bir abimiz. hoşgelmiş, yaka-pardon yazadursun.
  kara donlu rahibe
  26.8.2020 20:31 ~
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 0 


 15. "yine de küfür etti diye birisinin cezalandırılmasını doğru bulmuyorum ben. daha önce de belirttiğim gibi, kimin, neyi, ne denli kutsal kabul ettiğine başkaları karışamaz." demiş, ancak kimin kime ne dediğine, neyi ne denli kutsal ettiğine karışan bol sözlük değil, bol sözlük'ün açık kalabilmesi için bağlı olmak olduğu türkiye cumhuriyeti yasaları. bunu sanırım 2020 yılında internete bağlanabilecek kadar zeka ve bilgi düzeyindeki herkesin bilebileceğini bekleyebiliriz. yasaları ve düzeni değil sözlüğü eleştirmek burada apaçık bir false flag oluyor.

  5651 sayılı kanunu, türk ceza kanunu'nun 125. maddesini ve daha bir çok yasal düzenlemeyi göz önünde bulundurarak hareket etmek zorundayız. üçüncü bir şahsın sözlük üzerinde yer alan bir içerikten dolayı suç duyurusunda, savcılığa ya da kolluk kuvvetlerine şikayette bulunması ihtimaline binaen burada yazılan binlerce entrynin her birine dair yasal sorumluluğumuz burada entry silmeyi ve benzer durumların yaşanmaması için uyarı yaptırımlarını gerektiriyor. sözlüğü kuran, gönüllü ve amatör çabalarla ayakta tutan benim ve yöneten diğer arkadaşların da bu gibi yasal süreçlerle uğraşabilecek ne zamanı var ne de arkamızda bir avukatlık bürosu desteği falan var.

  ajitatif konuşmak, tribünlere oynamak gerçekten çok kolay, bunu yapacak olsaydım, "bir gece limandan ansızın ayrılıyoruz" diyerek sözlüğü kapatır giderdim ben de.
  booyaka
  27.8.2020 20:12 ~
  heart_plus : 6 stat_minus_2 : 0 


 16. hâlâ demek istediğimi anlamayanlar var.

  bu platformda bana yahut bir başkasına yapılmış basit bir eleştirinin de hasarının büyük olabileceğinden bahsediyorum. senin ve saz arkadaşlarının, bu durumdaki tutumu ne olacak diye de soruyorum.

  kusura bakma booyaka ama bahsettiğin kolluk kuvvetleri vesaire, bol sözlük'te hassas olabileceğim bir konuyu gram siklemiyor. neden biliyor musun? arkamda avukatlar olmadığı için.

  böyle durumlarda senin ve saz arkadaşlarının devreye girmesi lazım. ben, neşet ertaş başlığında, mavigozlubeyazejderha adlı yazarın, "dinlediğim kadarıyla dandik müzik yapan şahıs." yorumunu barındıran entry'sine inanılmaz alındım. benim değerim bu ne de olsa. sen ve saz arkadaşların da kimin neye, ne ölçüde değer vereceğini belirlemediğinizi iddia ediyorsanız, bu hassasiyetimi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. kısacası ben bu mevzubahis yazarın sözlük yönetimi tarafından cezalandırılmasını istiyorum.

  belli bir süre geçmesine rağmen hâlâ, mavigozlubeyazejderha kullanıcı adı altında yazan bu şahsa herhangi bir yaptırım göremezsem, çarpık oluşunu eleştirmediğimi düşündüğün anayasanın minyatür bir versiyonunu, bu mecrada uyguladığınız kanısına varacağım.

  türk ceza kanunları tarafından umursanmayan hassasiyetlerimi, bu mecrada sen ve saz arkadaşların da görmezden geliyorsa, bu gayet de eleştirebileceğim bir şey. durum böyleyse eğer, götünün rahatını bozmayacak şeylere göz yumduğun sonucuna varıyorum.

  fikirsiz'le aynı fikirde olman da komik. umarım, görünürde herhangi bir hakaret içermeyen bu yorumum yüzünden ceza almam.

  and false flag? you're false and a fag, 'cause you took the l, son. have a nice day. #barz

  imza: young motherfuckin' blond motherfuckin' don.

  tanım: yazdığı şeylerin devamını okuyup anlamadan, fevri bir tavırla klavye başına geçen booyaka'nın kendi çapında posta koyduğunu sandığı yazar.

  ekleme: yönetici değil, evrenin genel müdürü olsun isterse.
  anonim
  27.8.2020 21:33 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 17. @16 olm booyaka yönetici lan sakin ol
  anonim
  27.8.2020 21:35 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 18. www.hurrem.com
  bati berlinden saygilar
  27.8.2020 22:02 ~
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 0 


 19. +usta nabıyon sözlükte havalar nasıl?
  -hiç sorma amınagoyim herkes çok gergin, bak milletin kafasında elektrik çıkıyo hassiktir vay amk
  +abooovv
  anonim
  27.8.2020 22:07 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 20. bayağı donanımsız ve kibirli adamın teki. imzasına da şapka çıkarmamızı bekliyor sanırım lol.

  biri hakkında suç duyurusunda bulunman için arkanda avukatlar olması gerekmiyor, bir dilekçe vermen yeterli. bunu bilmiyorsan şu an öğrendiğine sevindim. ama biri sözlükteki bir içerik hakkında şikayetçi olacaksa ya da tck'ya aykırı bir hususta kamu davası açılacaksa ki çoğu zaman bir cimer şikayeti dahi bu durumu tetikleyebilir, savcılar re'sen soruşturma başlatabilir. burada benim işimi gücümü bırakıp bu adli süreçle uğraşmam gerekiyor ya da vekalet verdiğim bir avukatın.

  şunu da izlemeni tavsiye ederim.


  eleştirinde samimiysen bu sözlükte yazmayabilirsin, burası bu şartlar altında bugüne dek yaşamış ve yaşayacak bir platform.
  booyaka
  27.8.2020 22:07 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 1 


 21. Sayfalar:  << >> >|

  fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: