yorumların admini tehdit etmesi - bol sözlük

yorumların admini tehdit etmesibaşlık no:18558 okunma:1198 1. günümü gün etmiş durum.

  bir de " problemi çözelim, bunlara hiç gerek kalmasın " demesi olayı daha da körüklüyor.

  bilader, admin köpek değil. adam da yazmış zaten. herkesin bir işi gücü var. herkes senin gibi ofisinde akşama kadar entry tuğlası döşeyecek zaman bulamıyor. ki adamın işi de epey zor. herkesi memnun etmesi lazım.

  sen bu adama " kardeşim bana ve şu kişiye küfür edildi, ahan da ispatları " deyip entry ve görüntü yollarsan bu adam da işlem yapar.
  ama yok, adminin kendi işi diyorsan zaman vereceksin. admin de daha önceden yaptığı gibi bir orta yol bulup problemi tüm taraflara eşit davranarak çözecektir.

  yasal yollara başvuracağım deyip, admini bu olayda düşman bellemen acizlikten başka bir şey değil.

  ekstradan, ava giderken avlanacağını da hesaba katman gerek. herkes korkak değil bu memlekette.
  if rap gets jealous
  20.3.2017 11:58
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 2. Ben diyecegimi dedim,
  Boyle hanim evlatlari sozluk'e hic alinmamali.
  Cok alingan ve narin hanimkizimiz : ))
  Ama goreceklerinden kacamayacak. Bir de avukatmis.
  Hmm.. peki, buyursunlar,
  Din arabin, hukuk sizin, harp rapcilerindir.
  komutana sniper neresinden
  20.3.2017 12:03
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 1 


 3. @sozlerim silahim,

  Sevgil dostum burasi ozgur bir hiphop ortami. Senin goruslerinden oturu sana soven varsa sen de onlara sov. Ki sovmussun de, agzina saglik. Soveceksin tabii. Biz neden hiphop neden rap dinliyoruz? Daha ozgur hissetmek icin.

  Simdi ben senin hesabinin silinmesini asla istemem. Lince de maruz kaldiysan kendini savunabilirsin ya da neden linc ediliyorum diye dusunursun.

  O arkadas kim?

  Dis kapinin dis mandali. Gelmis dava edecegim bilmem ne. Bu kadar hassas olmaya gerek var mi? Biz ne yapiyoruz. 3-5 adam rap dinliyoruz. Soveriz de sayariz da ayni geminin yolcusuyuz.

  Eskiden rap camiasinda tekeller vardi. Hhl gibi, suikast gibi. Oyle ki eger bunlardan degilsen senin hesabini, her seyini siler yok ederlerdi. Simdi o gunlerden bugunlere gelmisiz. Ozgursun. Iraden var. Burada her turlu fikrini beyan ediyorsun. Derdiniz ne anlamiyorum ki. Bana kufredildi. Ya yolda giderken sana biri gelse duzgun yuru amina kodugumun evladi dese ne yapacaksin?

  Bir sikim yapamayacaksin. Yapabilceklerin;

  -sana ne orospu cocugu

  Demek

  -Yoluna devam etmek

  -Ya da kavga etmek

  Eger nickaltinda kufur vs haysiyetini zedeleyen seyler varsa silinsin zaten silinir de. Ama tartisma anindaki kufurleri bu kadar takacak kadar hassas olma. Hayat cok acimasiz. Cok haksizlik var.  Kendine iskence etme. Ayakta kal. Dik dur. Bir yere de gitme sana kufredenlerle hesaplas.
  komutana sniper neresinden
  20.3.2017 12:19 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 4. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: