yolunda değil - bol sözlük

yolunda değilbaşlık no:8215 okunma:1560

 1. Albüm Adı: Yolunda Değil
  Kategori Adı: Türkçe Rap
  Sanatçı Adı: Tankurt
  Yayınlanma Tarihi: 2015
  Şarkı Sayısı: 15
  Şirket Adı: Radyo Aktif Recordz
  En İyi Şarkı: Sürüklenirsin Peşimden
  Albüm Puanı: 9/10
  Albüm Hakkındaki Yorum: Underground piyasasında belli bir standardı olan ve istikrarlı bir şekilde kendini geliştiren Tankurt'tan oldukça güzel bir albüm. Her defasında üzerine bir şeyler koyan mc, bu albümde de çok çalışmış. Beatlerde genelde Tolga Eren'in imzası var ve çok iyi işler çıkarmış. Sözlere gelince hafiften bir megalomanlık seziliyor ancak bu müziğin olmazsa olmazlarındadır zaten biraz da olsa kendini beğenmişlik. Agresif ve duygusal parçalar bir arada yer alıyor. Düet listesinde diğer albümlerden de tanıdık gelecek şekilde Arem, Erdal ve Burak Toprak kardeşler, Kezzo, Semih Yıldız ve son olarak da Kurşun yer alıyor. Flex yeteneği yüksek iki mc duygusal bir parça yapmışlar ve oldukça güzel olmuş. Albümde The Rap Fathers, Siz Hepiniz Ben Tekim, Teybine Tak, Gitmek Yordu Beni, Sürüklenirsin Peşimden, Kafamda Fırtınalar, Deva ve Çene Kemiklerimi Kırdım bomba şarkılar. Diğer şarkılar da çok güzel. Replay tuşunu eskitecek güzel bir albüm olmuş.
  bu grubun adi nefret
  31.5.2015 19:46
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0  2. nakaratına bayıldığım parça çok güzelde bi altyapısı var
  venom
  14.4.2016 22:13
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: