yolumdan sapmıyorum - bol sözlük

yolumdan sapmıyorumbaşlık no:18918 okunma:1371

 1. bir mrf izah düeti

  mrf nin fark isimli albümünün 10.parçası

  www.youtube.com

  dinlerken bende izah ulan işte bu dedirtiyor

  "sonu başka hikayelerde bendim ölen"
  geceleyin bir kosu
  9.4.2017 17:32
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 
 2. Bulunduğum yerde gece çok bunaltıcı, aslında saat uyumam için çok geç değil, ama bu gece ne kadar uyumak istesem de başaramıyorum, uyuyayım diyorum bir gece daha çabucak geçsin yeni bir gün başlasın ve o da hızlıca bitsin. Ama dilediğim gibi olmuyor, sürekli kalkıp lavaboya gidiyorum yüzümü serin suyla yıkamak için. Ne demiş İsmet Özel "uyanmanın bedeli seraplara fedadır, uykuyu tadayım dersen kabusa dalmak pahasına". Öyle bir gece işte benim için bu gece. Demin gene kalktım yataktan ve yüzüme su çarptıktan sonra yatağıma dönerken evin koridorunda aklıma bir söz geldi.

  "Benim düştüğüm çukurlar sana derin gelir". Sonra bu söz hangi parçadan diye düşündüm durdum. Böyle bir durum eminim ki sizin de başınıza gelmiştir ve bulamadığınız sürece çok sinir bozucu bir şeydir. Sonra parçanın adı aklıma geldi yolumdan sapmıyorum. Zamanında benim için çok değerli bir parçaydı. İnanın bende yolumdan sapmıyorum, hala içime sinmeyen durumlar için hayatımdan taviz vermekten kaçınmıyorum. Sonrasında da izah gibi bende "sonu başka hikayelerde bendim ölen" diyorum.

  da kim bunlar kimin sikinde...
  geceleyin bir kosu
  29.6.2022 01:22
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: