yeni nesil rapçilerin konserlerinin konser olmaması - bol sözlük

yeni nesil rapçilerin konserlerinin konser olmamasıbaşlık no:42109 okunma:476 1. birkaç tane tırtıngen (batuflex, lia shine vs.) elemanın konserlerine baktım da böyle utandığımı hatırlamıyorum. ulan zaten şarkıyı arkadan hayvan gibi köklüyorlar, (spotify'dan açıyor bile olabilirler) ona rağmen bu aptallar nefesleri yetip de 2 kelimeyi bir araya getiremiyorlar. yaramıyorsa içme amına koyim bu ne yav. adamların sese hayvan gibi autotune verilmesine rağmen zoru başarıp detone olanı da işin cabası. 90bpm konserine gittiğimi hatırlıyorum da, beat dışında hoparlörden verilen bir bok yoktu (back falan da yoktu birbirlerine back vokal yapıyorlardı olması gerektiği gibi) ve hayvan gibi sahne yapıyorlardı 2 saat hoplaya zıplaya. canlı canlı dinliyordun işte, konser bu değil midir abi? bir de şimdiklere bak yahu rezillik. konser diye gidiliyor ama konser falan değil bunlar. hakkaten bana dinozorluk da yaptırdınız ya yazıklar olsun...
  funderwood
  14.8.2021 13:27 ~
  heart_plus : 6 stat_minus_2 : 0 
 2. (bkz: türkiyede canlı performansların bok gibi olması)
  anonim
  14.8.2021 13:30 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. bi' dakika bi' dakika! beyler, konser bu mu? bu mu konser?!
  anonim
  14.8.2021 16:36 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 4. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: