yeni model sansar tarzı verse yazmak - bol sözlük

yeni model sansar tarzı verse yazmakbaşlık no:3190 okunma:1954 1. şeytan, enerji, negatif, pozitif, aydınlık, karanlık, alimim, hainim, ayinim, kader, matem kelimelerini banal bi seslen kameraya bakmadan söyleyerek gerçekleştirilen eylem. :)

  not: seviyoruz ha respeckt yani kimse alınmasın maksat espiri olsun
  isi biten adam
  17.9.2014 21:32 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 2. şeytan kelimesini kullanmazsanız kesinlikle olmaz.

  anahtar kelime, şeytan.
  acapella
  17.9.2014 21:36 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. sahne performansını çok ukalaca bulduğum, tek düze beate 6 verse okuyup çekip giden yeni sansar modeli.


  sattın 2000 cd karpuzzzz gibiydi
  deepsky
  17.9.2014 21:43 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 4. aslında çok basittir. yazması çok eğlencelidir. özellikle bıkana kadar epyle başlayan stile benzeyen lirikler yazmaya çalışmak çok eğlenceli ama gel gelelim okuyunca insan kendinden tiksiniyor. şimdi bu tarzla söz yazarken çok eğleniyorsunuz. beyninizde okuduğunuz verse efsane geliyor size ama gerçek kayıt aldığınızda artık sesinizin yetmemesi, ya da ne bileyim, ses renginizin o tarza uymaması gibi nedenlerden dolayı boka bağlıyor şarkı.

  ama sansar sesiyle de vokal oyunlarıyla da kotarıyor bir şekilde.

  gökyüzüne düşerim gökyüzüne üşüşüp
  ön yüzüne söz yaz önsözün dönüşü...

  anlamsız anlamsız yazıp hafiften yavaş bir ritme okuyunca eğlenceli oluyor ama kayıt esnasında insan kendinden tiksiniyor.
  if rap gets jealous
  17.9.2014 21:48 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 
 5. konuş duayen de anlatıyor aslında sansar neden bu şekilde davranmaya başladı.. aslında bi çok şarkısında anlatıyor.. zamanında freestyle yaparken seyirciye laf atan mcye karşı durmuş seyirciyi arkasına almıştır.. ha seyirci kadıköy seyircisi normal tabi ama, kendini seveni dinleyeni korurdu bir zamanlar sansar.. şimdilerde twitterda eski sansarı özledik diyenlere ibne diyen birisi olmuştur.. kendine göre haklıdır belki beni ilgilendirmez.. ama niye böyle davrandığını anlattığı için eleştirmekten kaçınırım..

  konuş duayen:


  bahsedilen freestyle:
  ret1arius
  17.9.2014 21:50 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 
 6. araba markası mı lan bu sansar. nasıl başlık o öyle :)
  kobaysos
  17.9.2014 22:43 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 7. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: