yedek fanila - bol sözlük

yedek fanilabaşlık no:19414 okunma:1753

 1. bunlar galiba punk grubuydu. eğlencesine rap şarkılar yapıyorlardı.

  kadıköylülerdi galiba. çünkü bi şarkılarında sansar ve fersaha diss atmışlardı hahah. nakaratı yazayım da niye güldüğüm anlaşılsın;

  "karabiber tuz/göt oldun sansar sus/karabiber tuz/göt oldun fersah abi sus."

  hahah orijinal adamlardı vesselam. şarkılarını bulursam yükleyip koyarım buraya. tüf tüf savaşı diye bi şarkıları vardı, sözleri hala aklımda. aklıma geldikçe de gülerim hala.

  mc bilge mc panik atak, size bin rispek.
  oldiesbutgoldies
  14.5.2017 02:36
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 2. Band 2006-2007 sezonunda bilgenin evindeki bilgisayara adobe audition adli programi indirip arese "beat" yazarak bulduğumuz beatlere vokaller yazip uretime gecmemizle basladi. Zamanla repi ozumsedik sevdik. isimizin piri olduk. emineme el opturduk. repimizle dunyayi aydinlattik. Çeşitli dilimizin sivriliğinden payını alması gereken repçilere diss attık,bizi çekemeyenler oldu,onlarla da gerek gangisterik gerek ulvi sükunetli ortamlarda sorunlarımızı çözdük. Çankaya coast falan filan. (sarkilar komedyendir)(hicbir hakki bize ait degildir topu calintidir sozler ve vokal muhtesemligimiz haric)
  Çeşitli konserlerde rak altyapısı eşliğinde düz mantık grubu ile şarkılar söylendi. Mc Akne 4 kez uyruk kemiğinden sapan ile karşı coast tarafından vuruldu,ama repe devam etti. 2008 yılının başlarında Türkiye Pazarcılar Odasına atılan şiddet dolu diss'ten sonra grup devlet ve gizli örgütler tarafından andırgranda itildi ve Mc papeyn mc pasif atak düeti olan "HEY GÜZELLİK" rnb şarkısının gizlice internete sızmasından beri grup suskunluğunu koruyor.
  ama yeni miksteybimiz çok yakında!
  yılmadık. rep ölmedi
  siki tayt
  5.5.2022 22:32
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 3. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: