yeşil oda - bol sözlük

yeşil odabaşlık no:338 okunma:3730 1. Profesyonel yapıtlara imza atmayı ilke edinen Yeşil Oda Stüdyo, 2005 yılında Anıl Piyancı tarafından kuruldu.

  İddalıdır; doğru ve güzeli müzikle buluşturur…
  Yenilikçidir; müzik kültürünün gelişmesine katkıda bulunur…
  Misyon sahibidir; geleneksel müziğimizin yeni kuşaklara aktarılmasını sağlar…
  Dinamiktir; kültürlerarası iletişimin müzikle pekişmesine inanır…
  Araştırmacıdır; Türk dilinin müziğinin dünyanın diğer ülkelerinde dinlenilebilir halde sunulmasına katkıda bulunur… (bkz: yeşil oda)
  drajedi
  28.7.2014 10:28
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 2. bünyesinde sadece anıl piyancı ve emrah karakuyu kalmıştır.
  aint nuthin changed
  28.7.2014 12:37
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 
 3. oda derken beklediğiniz şey ziraat odası ya da mühendisler odası gibi bişey.. yeşilde eklenince doğayla alakalı bişey bekliyo insan.. ama konu rap olunca yeşil diyince akla gelen şey bellidir.. (bkz: marijuanna)

  o yüzden bu oda yapımı şeylere ve odanın bünyesindekilere tepkili yaklaşanlar olacaktır.. bende yaklaştım ve hala tepkiliyim.. izmire giden mc'ye bi gözlük takıp gönderiyorlar memleketine.. bi allameye takamadılar gözlüğü sanırım.. herneyse.. gözlüğün dıttırıdıt dıt..

  yaptıkları güzel bişey var.. aslında yeşil oda daki anıl piyancının yaptığı güzel bişey.. bu cypher işleri..

  bak severiz sevmeyiz, ya da sevdiğimiz adamlar ya da sevmediğimiz adamları toplar.. hiç önemli değil.. yıllardır sokak kenarında araba sesleri içerisinde gerçekleştirilen acapella işini geliştirdiler.. tam olarak acapella tarzında değil ama stüdyo kalitesiyle birleştirmişler.. kaliteli video ile yayınlıyorlar..

  abi derin bakın derin.. atıyorum indigonun hayranı birisi indigonun yer aldığı cypher'ı izleyip haykiyi farkedebilir.. ya da pit10u takip eden bi dinleyici o cypherda indigoyu görüp tanıyabilir.. bu kötü bişey değil.. aksine harika bişey..

  featuringlerin de yapılış amacı bu değil mi zaten..? piyasadaki featlere bi bakın.. örnek: saian ft onur uğur püüvvvv..

  yeşil odayı sevmem.. nefret ederim.. ama bu tarz güzel şeyler yaptıkları sürece destek veririm.. insanların takip edip destek vermesini de isterim açıkçası.. o yüzden bu kadar uzadı bu yazı.. neyse peace..

  (bkz: yeşil oda chypers)
  ret1arius
  9.10.2014 21:27
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 4. uzun süredir youtube trendleri işgal eden stüdyo
  bkz: ben fero, bırakman doğru mu, ela
  denyo361
  16.7.2019 21:05
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. izmirde yesil oda tayfasinin partilerine ve ortamlarina girme firsatim oldu bi sure ve nedense bi turlu isinamadim hep samimiyetsiz geldiler bana. sarkilari da hep ayni ritmik flowlar uzerine okunan turlerden. ozellikle anil piyanci ve sarkilari oyle
  anonim
  16.7.2019 21:27
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 6. İddalı bir stüdyo.
  mahonealex
  17.7.2019 15:49
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 7. bir dönemlerin en kurumsal mekanıydı çünkü diğer rapçiler harbiden sokakta kayıt alıyordu
  liebeistfuralleda
  4.2.2024 12:21
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 8. Kendilerini ne güzel ifade etmişler yıllar önce: "türk dilinin müziğinin dünyanın diğer ülkelerinde dinlenilebilir halde sunulmasına katkıda bulunur".

  Sana puanım 10 Anıl Piyancı.
  booyaka
  4.2.2024 13:48
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 9. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: