yazarların yaptığı kayıtlar youtube listesi - bol sözlük

yazarların yaptığı kayıtlar youtube listesibaşlık no:45095 okunma:693 1. selamlar dostlarım. (bkz: yazarların yaptığı kayıtlar) başlığındaki parçaları bir youtube listesine toplasak fena olmaz mı. yeni parça atıldıkça listeye de eklenir falan. ben aslında hemen yapmaya koyulacaktım ama bol sözlük yönetiminden ya da parça sahiplerinden izin almak gerekir mi diye aklıma takıldığı için kendimi durdurdum. bi de liste ismi ne olsun onu da bilemedim. velhasılkelam, eğer sözlük yönetimi veya parça sahiplerinin bi itirazı yoksa yapılsın bu liste.
  illa ben yapıyım ısrarında da değilim. ama yapmaya da talibim. nasıl olsa işim gücüm yok uğraşırım. ayrıca isim önerisinde bulunalım lütfen. bana kalsa dümdüz "bol sözlük yazarlarının yaptığı kayıtlar" koyarım ama daha yaratıcı bir şey olmalı sanki
  hare
  13.7.2022 20:41
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 2. teessüf edit: valla helal olsun size amık. bi fikir sundum ortaya sikine takan olmadı. ama sıkıntı yok. baktım ses çıkmadı kimseden, ben de kalkıştım bu listeyi yapmaya

  ve işte o muazzam-ül şahane liste karşınızda. keyifli dinlemeler
  www.youtube.com

  not: (bkz: yazarların yaptığı kayıtlar) başlığını takibe aldım. her yeni şarkı ayrıca bu listeye de eklenecek bendeniz duyarlı sözlük yazarı tarafından. (bkz: evet tarafından)
  hare
  16.7.2022 16:35
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 3. hakkını helal et kardeşim. başlığı görmüştüm ama giriş yaptıktan sonra unuttum. öyle de kalmış. gerçekten güzel bir fikir. özellikle bunun sözlüğün youtube hesabında yapılması lazım. ama bunun için editör veya yönetim ekibinden birinin mesai harcaması lazım şimdi iş çıkarmayalım keyifleri bozulmasın. lakin bu azminin bedeli olur elbet, karşılıksız kalmaz.
  650 gayme maas
  16.7.2022 20:15 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 4. Tebrik ederim, güzel iş. Benim de şarkımın olması ayrıca gururlandırdı
  nevarneyok
  16.7.2022 20:26 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 5. aldım takibe eline sağlık
  cjay
  16.7.2022 22:15 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 
 6. alttaki mahşerin dört atlısına ek olarak katılacak yeni bir isme denk gelmiş olabiliriz. adam üşenmemiş listeyi yapmış. vay anasını.

  sosyal medya/içerik ekibi

  hayatitelgeler - hayati@bolsozluk.com
  fikirsiz - fikirsiz@bolsozluk.com
  lord voldemort - voldemort@bolsozluk.com
  pek - pek@bolsozluk.com
  anonim
  16.7.2022 23:28 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 
 7. ilginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. bi karşılığa da gerek yok, takdir edilmekle yeterince karşılığını almış oldum teşekkürler
  hare
  17.7.2022 13:27 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 8. 136 videodan oluşan ve süper yaratıcı "bol kayıt" ismi ile arz-ı endam eden muhteşem youtube listesi artık bol sözlük youtube kanalında! tabi bu listeyi dinleyecek olanlar olursa diye linkini de şuraya iliştireyim.

  youtube.com

  hare nickli yazara teşekkürler.
  pek
  19.7.2022 13:55 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 9. hay gözünü seveyim. bu listenin bol sözlük kanalında paylaşılması süper oldu. sözlüğe atılan her parçayla da güncellenir umarım. elinize sağlık.
  ayrıca ne demek, rica ederim. güzel bir işe vesile olmaktan onur duyarım.

  benim listeyi de siliyorum. listenin tek ve sözlük eli altında olması icap eder
  hare
  19.7.2022 18:30 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 10. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: