yazarlara sesleniş - bol sözlük

yazarlara seslenişbaşlık no:37524 okunma:957 1. merhaba millet, ben elmasız elma kurdu

  bol sözlükdeyiz, gördüğünüz gibi. bi muhabbet açıldı, bu muhabbeti yazıya dökmek istedik. şimdi son zamanda dönen bi muhabbet var. bizim gündem siktiğimiz hususunda. başlıkları irdeliyoruz, entryleri giriyoruz evet fakat şöyle bi mevzu var "adamlar gündeme açılmaması gereken başlıkları gündeme açıyor" bizi kıyasladığı adamlar bolturk falan. demiş ki bi tanesi "açacağın başlığı s****yim" şimdi arkadaş, bizim istediğimiz şey yapıcı eleştiri. eleştiri nedir? bizim istediğimiz eleştiri nasıl daha iyi troll yapılacağından bahsetmek. onun dışında bizim gündem sikmek için entry girdiğimizi söyleyen yazarlara şunu söylemek istiyorum. bizim kaç başlığımızı okudunuz? bizim troll başlık açmak dışında başka bi şey yapmadığımızı söylüyolar. açın tamam mı entrylere,başlıklara bakın. türkçe rapte eminem esintileri,bol sözlük kapansaydı bunlar hiç mi gözünüze ilişmedi. görmediyseniz bu sizin sorununuz.

  onun dışında "troll yapmaya çalışmışsın olmamış" diyosunuz tamam mı? bu adamlarının kaç tane artısı var tamam mı? hani hepiniz çok akıllısınız da sözlük mü gerizekalı arkadaş? biz kimseyi eksilemiyoruz tamam mı korkmayın ! onun dışında yaptığımız eleştirilerde de anlatmaya çalıştığımız emin olun bi şey vardır. şu açılıcak kaliteli başlıkları bekleyin.

  en çok şeyden vuruyolar hit şarkı bölü toplam şarkı sayısı oranı en yüksek rapçi millet kadar alındı ki herkes kırıldı lan ! noldu lan pollyannalar? noldu yani? "rap özgürlüktür" diye bağıran insanlarız. her şeyde rapi kullanan biz böyle bi topluluğuz kardeşim. bizim noktamız raple tamam mı? buna mı alındınız lan? "Bu isimler bizden saygıyı hit şarkılarla kazanmadı" bundan bunu mu çıkardınız yani? bi daha artı atmicakmış. atma artısına yandığımın evladı atma. biz bu şekilde entry giriyoruz. Artı atıp atmamak zaten senin elinde atma istersen. paragraf başında bahsi geçen başlıktan çok vuruyolar tamam mı? her başlıkları troll her başlıkları konu dışı her başlıkları veto falan. ulan biz anamızın karnından 650 gayme maas,if rap gets jealous olarak mı doğduk lan?. Aylardır entry girmediğimiz başlık kalmadı. bi dur ya bi dur yani ne hemen yükselişi 2002 de nerdeydiniz lan siz? 2002 de nerdeydiniz? İlk entrylerimizi girerlen biz nerdeydiniz? hiçbir yerde değildiniz. son bi kaç ayda peydah oldunuz. son bi ayda bi şeylerin bi şekilde herkes farkına vardı. herkes if oldu. her köşe başında bi tane 650 gayme maas oldu.

  ondan sonra bi taraf bunların her dediğini alkışlamaya başladı. bi taraf sırf artı için başlıkların altında küfür etmeye başladı. bi taraf eksilemeye başladı. eksilemeden kastım sıradan değil seri eksileyenlerdenim diyenler. ne demek istediğimi biliyosunuz zaten. bi tarafta eleştinin tamamen dışında olan bi karalama yapmaya başladı. birilerine karalama kampanyası yapmaya çalıştılar tamam yok demiyoruz ama bizim yaptığımız eleştiri. bizim yaptığımızı çarpıttınız siz. siz bizim yaptığımızı "işte entrylerde hiçbir şey anlatmıyolar" ulan biz yener turbo ceza freestyle diye başlık açtık sen onu okudun mu? okumadın. biz  arada gelen sansar bunları o yaşta nasıl olmuş hissi diye başlık açtık onu okudun mu? onuda okumadın. sen bizi nasıl tanıdın? sen bizi rüyada lil zey görmek başlığıyla tanıdın. sen bizi yanlış tanıdın diye biz yanlış olmak zorunda mıyız? değiliz. biz gene eleştirimizi yapıcaz. sen bize "bilgi birikimleri ya da kapasiteler yetmemiş anlayamamışlar" desende biz trollümüzü gene yapıcaz. çünkü biz bilgi birikimi olarakda kapasite olarakda yetersiz değiliz tamam mı? çünkü biz yıllardayız bu kültürün içindeyiz. kültürün diyorum bak, adı üstünde. hani bizimde sevmediğimiz başlıklar var ama biz hiçbir zaman "açacağın başlığı sikeyim bu ne amk" demedik.
  anonim
  5.1.2021 00:09 ~
  heart_plus : 16 stat_minus_2 : 0 


 2. (bkz: fanboylara sesleniş)
  Orjinali budur koçum kaldır onu
  viva la muerte
  5.1.2021 00:15 ~
  heart_plus : 15 stat_minus_2 : 0 


 3. okumadım ama iyi birine benziyorsun verdim artını.
  anonim
  5.1.2021 00:18 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 4. Bol sözlükte ret1arius,uslanmaz cocuk bloody,if rap gets jealous ve billymizi diliyor gibi usta yazarlar bi daha doğmicak!
  anonim
  5.1.2021 00:35 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 5. Şukunu verdim güldürdün ama bu gerçeği değiştirmiyor.biraz daha sakin etrafı gözlemleyerek ilerlersek sıkıntı olmayacak.
  burada
  5.1.2021 01:27 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 
 6. (bkz: menemenustukisir tarzı entry yazma rehberi)

  lol
  menemenustukisir
  5.1.2021 10:20 ~
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 0 

 7. anonim
  5.1.2021 13:27 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 8. (bkz: sözlüğe bir şeyler yazarken gelen derdimi sikeyim hissi)
  anonim
  5.1.2021 13:44 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 


 9. @1 ok
  mira flex 806
  5.1.2021 17:55 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 1 


 10. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: