yazarların yaptığı albümler - bol sözlük

yazarların yaptığı albümlerbaşlık no:30371 okunma:685 1. (benzeri başlığı aradım bulamadım)

  az önce fark ettim kısa zaman içinde bir sürü albüm çıkmış. sözlükte bir tane başlığı var denk gelirsen görüyorsun ki 10-15 tane parçanın olduğu kocaman bir albüm var. ama denk gelmeyince kaçırıyoruz işte kayboluyorlar.

  şunu düşündüm; hazır kendilerine ulaşma imkanımız da varken, sözlük yazarı olan ve üreten arkadaşların albümlerini hakikaten yeterli miktarda bilgi ve açıklamayla bu başlıkta index'leyebiliriz, gelen buradan bakar keşfeder, bkz'lar aracılığıyla gider albümün kendi başlığına incelemesini yazar fikirlerini belirtir. falan filan.

  cumadan gelince editlerim bu entry'yi kaçtım ben

  edit:
  evet. geldim cumadan, baya zor oldu

  işte yazmışım aslında üstte yazacağımı gerek yokmuş editlemeye. sözlükte entry'si olan herkesin yaptığı yapmış olduğu albümleri buraya yazalım diye düşünüyorum yazarların yaptığı kayıtlar veya beatler başlıkları gibi. başlık bir kere yukarı çıkınca burada yazan bütün albümlerin hayrına olur. ulan bunlar ne yapıyormuş ki diyen olursa fazla aramasına gerek kalmadan doyurucu miktarda albüme parçaya ulaşşabilir. gerisi de yukarıda yazdığım gibi zaten.
  fikirsiz
  6.3.2020 12:56 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 2. Editleyecem dedi editlemedi :) :)
  Çok detaylı anlamadım ama yararlı bi fikir gibi geldi. Açıklansın :)
  anonim
  6.3.2020 23:17 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. engnsoul.bandcamp.com

  Beat tape de album sayiliyor diye dusunuyorum.
  anonim
  12.5.2021 12:43 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 

 4. nvkress
  27.6.2024 02:15 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: