yazarlar bilirkişi olursa - bol sözlük

yazarlar bilirkişi olursabaşlık no:23401 okunma:1145 1. Malum davalar için hakim elbette bilirkişi talep edecektir. Diyelim burayi buldular yazarları davaya dahil ettiler ne dersiniz hayal gücü, atış serbest : )
  ek demek ekmek und cekirdek
  30.5.2018 17:45
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 2. hakim abi bokunu yiyem modunda olacağım davadır. bana bir şey olmasın diye admini hapse atın filan derim. g*tü kollamak lazım.
  anonim
  22.2.2019 21:14
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. adama sorarlar;
  bilirkişi swf favorilerimdendir.saygılar.
  650 gayme maas
  22.2.2019 22:13 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 4. Eğer gerçekten bir rapçinin davasına bilirkişi olarak girip hakime o rapçinin beraati için caz yapacak duruma düşecek olursam, mahkeme çıkışı kulaklığımı çöpe atarım.

  Düşünsene khontkar'ın davasında bilirkişisin, adamı savunmak durumunda kalıyorsun. Hakim lirikleri okuyup " iciyom her gun olum tabi ke, nedir evladim " diye soruyor, "alkol efendim" falan diyorsun. Hatta biraz matrak adamsa Şarkı açılıyor falan.

  Ne diyeceksin adama ?

  Adam direkt etiket.

  Gerçi evlerinde bulunmadi, testlerden de temiz çıktılar. Belki amerikan esintisi, sanat, realiteye yansımıyor falan dersin.

  Ama böyle sikko bir konuda bir mahkemede bulunmak durumunda kalsaydım, mutsuzluktan kolpa falan dinlerdim.
  if rap gets jealous
  22.2.2019 22:37 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: