yazar engelleme - bol sözlük

yazar engellemebaşlık no:18551 okunma:1714 1. bazı arkadaşlarımın şikayetleri üzerine gelmesi gerektiğini düşündüğüm uygulama. destek vermek için sizde yorumda bulunun ve admin'e isteğinizi iletin arkadaşlar. ben müsait bir zamanda admine mesaj atacağım. birilerinin gitmesi veya birbirleri ile iletişim kurmak istemeyen insanların üzülmesi yerine bu uygulamanın hayırlı olacağının taraftarıyım.
  yaapelinkardescokrahatkonsyrdn
  20.3.2017 01:47
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 
 2. bir hiphop sözlüğünde olmaması gerekir.
  canka ft saian
  20.3.2017 02:08
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 3. hocam bırak hiphop sözlüğünü,hiçbir sözlükte olmaması gerekir.eğer iki yazar birbirine küfrediyorsa istedikleri gibi küfürleşebilirler.buna yönetim bile karışmamalı.ama iki yazar karşılıklı küfürleşirken olay üçüncü şahıs hakkında küfürlere dönüyorsa orada modların dur demesi lazım.bu üçüncü şahıs küfürleşen yazarın anası bacısı da olabilir,sevip sevmediği bir rapçi de olabilir,sevip sevmediği diğer bir sözlük yazarı da olabilir.

  özet: küfürleşme iki kişi arasında yapılır.
  650 gayme maas
  20.3.2017 02:12 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 1 
 4. arkadaşlar bu olaya karşı çıkma nedeninizi anlamıyorum. kişiler arasında engelleme gayet makul bir yöntemdir. bugün herkes sizin gibi medeni olmaya bilir adam sana direk mesajdan ana avrat küfür etsin sende oturup susucakmısın. yada bunun cevabı olarak sen demi küfür edeceksin. yapmayın yahu. herkes istediği gibi yazmaya devam edecek ama sen adamın varlığından o senin varlığından haberdar olmayacak. bu çağda en basit ve koruma yapılabilecek yöntem bence bu ki diğer sözlüklerde denenmiş ve onaylanmış. o nasıl küfür etmeyi kendine hak görüyorsa küfür edilen kişide o küfre maruz kalmama hakkını kullana bilmeli
  yaapelinkardescokrahatkonsyrdn
  20.3.2017 02:17 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. donanım haberdeki gibi olabilir. engellenen yazarın yazdıkları, engelleyenin yazdığı şeyin üzerine tıklamadığı sürece gözükmemesi gibi.
  benim inim hiphop
  20.3.2017 14:44 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 6. bir iki gün önce gündeme gelse ve kullanıma sunulsaydı, kullanmaz, kullananları da eleştirirdim.

  ancak bugün, küçük orhan kuralcıkların kastıkları duyar neticesinde yaşananlar nedeniyle ilk aktif olduğu zaman kullanacağım.

  if rap gets jealous
  20.3.2017 14:46 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 7. artık online listesinden, ya da size gelen özel mesajların içerisinden (+) ve (-), veya (arkadaş ekle) ve (engelle) butonları ile yazarları kendi profilinizdeki arkadaş ya da engelliler listesine alabiliyorsunuz.

  arkadaş eklemenin şu an için bir işlevi olmamakla beraber,

  "engellediklerim" listenizdeki yazarlardan bundan sonra özel mesaj almayacaksınız. bu uygulamanın ekşi sözlük'teki gibi yazarın entry ve başlıklarını engelleme işlevi hiçbir zaman olmayacaktır, amaç özel iletişimin suistimal edilmesinin önüne geçmektir.
  admin
  20.4.2018 04:11 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 8. sistem sizden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda engelleyen yazarın engellediği yazara da mesaj atamayacağı halde geliştirmiştir.

  Bu süreçte yeterli geri dönüş alamadığımız için tüm olasılıkların testi sağlanamamış, engellenen ve engellenemeyen hesaplar arasında sistemsel tespit problemleri yaşanmış ve Geçtiğimiz bir iki gün içerisinde aldığınız uyarı mesajları sehven karşınıza çıkmış olabilir. şu an sıkıntılar bir ölçüde giderilmiş olup, yaşanan aksilikleri bildirmenizi rica ederiz.
  admin
  25.4.2018 16:09 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 9. keşke başlık ve yorumlarıda görmesek
  kingemi
  13.4.2019 02:16 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 10. cidden görmekten bunaldığım bi arkadaş var laf olsun diye yazıp duran. 1 haftadır sözlüğe girmiyorum her entryde adını görmekten canım sıkılmaya başladı. ama engelleyemiyoruz her yerde görüyoruz bi çare bulun şuna lütfen. sözlüğü cidden komple bırakma noktasına geldim.
  nicolao
  7.8.2020 05:59 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 11. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: