yükselen ben değilim alçalan duvarlar - bol sözlük

yükselen ben değilim alçalan duvarlarbaşlık no:12996 okunma:1422 1. Aslında çok popüler olmuş ve çok dinlenen çok kişi tarafından ezbere bilinen yerli plaka'nın yeterince hazmedilmediğini düşünüyorum.Tüm aklımızda biriktirdigimiz şeyleri unutup yeniden analiz etmek gerekirse etkilenmemek elde değil,en azından benim için :)

  "Birçok çakal rapin önünde tek bilek birçok kanal taraflı yazdı gazeteler yalan" diye giden,
  sonrasında "en önemlisiyse biliyorum ki yükselen ben değilim alçalan duvarlar.Sadece ve sadece çok fazla dikkat çektik,bu taktik değildi gene de kapladı herkesi panik" şeklinde giden bir bölüm var ki çok hoş.

  Baktıgınız zaman Ceza gittikçe yerüstüne çıkmaya başlıyordu Rapstar'la beraber de bu yönde ilerledi büyük konserler falan derken cidden yerüstüne çıktı.O da bunu anlatıyor zaten aslında.

  Etrafındaki duvarların yıkıldığını,kendisinin aynı şekilde aynı yerde durduğunu,piyasa olmak için bir çaba sarfetmediğini anlatıyor burada ve tüm şarkıda.

  Cidden Ceza değişmedi.Onuncu Köy'de de çatır çatır Rap yaptı begenmeyenler olsa bile ben hiçbir albümden ayırmıyorum onu da.Hala politik şeyler duyuyoruz.Eskiden de flowunun akıp gittiği,flexin oldugu,politik sözlerin oldugu,dissvari parçaların oldugu bol çeşitli karnaval gibi albüm yapıyordu şimdi de..
  uslanmaz cocuk bloody
  11.6.2016 01:45
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 2. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: