tankurt manas - bol sözlük

tankurt manasbaşlık no:344 okunma:26476Sayfalar: |<  <<

 1. en göz önünde olduğu dönemlerde davet edildiği her protest parçaya mutlaka verseünü girmiştir. o yüzden o dönemine saygı duyarım.
  liebeistfuralleda
  10.2.2024 17:52
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 2 


 2. Vaktinde Türkçe Rap'e "Bilinçaltı", "Delil" ve "1 Sorun Var" gibi sağlam albümler kazandırmış olan ama bugünlerde kendine oluşturduğu bir pvp serverda takılıp arada çağırılınca parçalara gelen mc.

  Dipnot: "Yoksa Zaferin" parçasında "benim düşüncelerimi hande yener anlatamaz" deyip, Rota'ya da "serdar ortaç senden iyi flex atar" deyip kendisi tuğba özay ile düet yapmıştır.
  anonim
  12.2.2024 16:59
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. Canını kimse sıkamaz. Onu ondan başkası yıkamaz. Onu durduramazlar. Hasımla seks yapar ve bu onun sabrına tasmadır. sınırı asla denenmemelidir. kaprislere kapılır, rockstar gibi takılır. hedonisttir, hazla çalışır. kalemi kanla kaplanmıştır. cenneti yeşil ve para kokar. inadı genetiktir. beceriksiz sürtük aramaktadır. viskisini boş bir kağıt gibi büzüp atmıştır. ghettonun pisliğinden üstü batmıştır. tanrı hala içinde direnmektedir. ne eğilmiştir, ne de yere yatmıştır, nefretini kusup dümdüz yapmıştır. karekodu gibi olduğumuz için dokumuzu okumamıştır. onu çekemeyiz, yakalamamız epey bir zaman alır. 2002'den beri görevli flexman'dır. ligi domine eder ve minik bir orgazm yaşar. pedalın dibine kadar son gaz basmaktadır. poyrazı arkasına almıştır ve durdurulamaz.
  anonim
  24.2.2024 17:55
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 4. ilk işleri ortalamanın üstünde olup son parçalarda ulan artık bunlar tutuyor böyle yapalım diyerekten hiç kendisine göre olmayan şarkılar yapıp ata kelebek misali parçalar geliyor son 5-10 şarkıdır.
  lucifer
  9.6.2024 23:43
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. Sayfalar: |<  <<

  fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: