fast rap - bol sözlük

fast rapbaşlık no:50063 okunma:191

 1. türkiye'de hepimizin başta adını flex sandığı vokal türü. içeren şarkıların %90'ı çöptür.
  icimizdeki irlandali
  10.6.2024 20:46
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 2. Fast rap yapmak için üstüne uğraşmak gerekiyor ama emek harcanması o parçanın iyi olduğu anlamına gelmiyor.
  Aslında kötü olanlara emek harcandığı da söylenemez eveledim geveledim lirikleri, berbat vokal, yutulan heceler, genel anlamda kötü bir müzik olması, sayacak çok eksikliği var çoğunun.

  Ben arada zevk olsun diye rap yaptığım zaman fast rap yapıp kolaya kaçıyorum çünkü müzik anlamında her şeyim vasatın altı, en azından hızlı hızlı kelimeler sıralayınca iyi kötü elle tutulur bir iş çıkmış oluyor ya, yaratıcılık açısından efor sarfetmeden işi bitiriyorsun. Bence 2014'teki rapçilerin çoğu da böyle yapıyordu.
  kafasesi
  13.6.2024 03:38
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 3. İçermeyen şarkıların da yüzde 90'ı çöp olduğu için en azından iyi bir hızlı flowla kafiyeli sözler dinlemek diğer çöpleri dinlemekten daha iyi gelebilir.
  booyaka
  13.6.2024 03:45
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 4. sevdiğim onlarca fast rap'çilerden birisi eminem, diğeri de twisted insane. twisted abimiz şarkının her saniyesini fast rap ile doldururken eminem fast rap yaptığı şarkılarını inişlerle çıkışlarla dolduruyor. normal gittiği yerler ile aşırı hızlı gittiği yerleri dengeliyor, twisted ise bunu yapamıyor gibi. ama yine de twisted daha hızlı ve iyi okuyor gibi geliyor bana. ben yapmıyorum ama fast rap yapmak isteyen dostlarımız bu iki abimizin işlerini karıştırarak ortaya güzel işler çıkarabilirler.
  parali viltrum askeri
  14.6.2024 22:33
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: