ceza ve sagopanin rapstar jurisi olmasi - bol sözlük

ceza ve sagopanin rapstar jurisi olmasibaşlık no:35524 okunma:4401Sayfalar: |<  <<

 1. bu işi kabul etmeyen kişi bitmek bilmeyen kibiriyle, o sirke satan samimiyetsiz yüzüyle ceza olacaktır.
  26
  11.10.2020 11:49
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 5 


 2. Eğer yarışmada Sagopa Kajmer ve Ceza jüri olursa, yarışmanın türk medya tarihinin en büyük stream'ini alacağından hiç şüphem yok. Programda Sago'nun Ceza'ya yaptığı bir göz hareketi bile instagram saygalarında günlerce konuşulur. Kaldı ki yanyana jüri olacaklar. Belki fuat bu olaydan rahatsız olup diss yazar ve olay çıkar. Her türlü program dikkat çekecek.

  Yarışma exxen isimli dijital bir platformda yayınlanacakmış. Eğer sağlam bir telif mekanizmasıyla bölümlerin 3. şahıslar tarafından youtube'a yüklenmesini engelleyebilirlerse hem milyonlarca tık alırlar, hem de platformun reklamını yaparak diğer içeriklerin de izlenmesini artırırlar. (Şu an yarışmanın sadece ismi konuşulurken herkesin bu platformdan haberi oldu bile. Exxen'de yayınlanması planlanan diğer içeriklere baktım www.ntv.com.tr hepsi de tutacak işler.) Acun'un kazanacağı para arttıkça jürilerin kazanacağı para da o kadar artar demektir.

  Sago'nun da bu olaya ılımlı baktığını gözlemledim. (bkz: olursam söyleyeceğim) Benim bildiğim Sago teklifi kesin olarak reddetseydi böyle bir şey söylemezdi. Demek ki hala teklifi değerlendiriyor. Kesin olarak reddettiğinde "ben işin en başından katılmayacağımı söylemiştim" demek için böyle bir tweet attı ama açık kapı da bırakmak istedi. Ceza zaten teklife ılımlı olmasa acun ile fotograf çektirmezdi.

  Sonuç olarak, paranın bir araya getiremeyeceği kimse yoktur.
  deeptone
  11.10.2020 12:46 ~
  heart_plus : 6 stat_minus_2 : 1 


 3. diger yazar arkadaslar guzel aciklamalar yapmis, samimiyet arayan beyaz show'a gitsin. para icin herkes her seyi yapar. sadece karsiligini vermeniz yeterli. belli ki 3 taraf (acun - sagopa - ceza) konu uzerinde tartisiyor, neyin nasil olacagina dair fikirler konusuluyor. acun'un para konusunda sikinti yaratacagini dusunmuyorum, onun tek kaygisi reyting olacaktir. sonucta bu programdan kazanacagi reklam gelirleri programin giderlerini karsilayamayacaktir (jurilerin alacaklari paralardan dolayi) fakat boyle bir yarisma kanala cok guzel reklam olacaktir, ulusal kanallarda boy boy reklam yaptirsa yine boyle bir hype olusturamaz o yuzden acun hem yapacagi sukseye hem de programin akibeti icin formata ve reytinge odaklanacaktir.

  sagopa'ya gecmiste soyledikleri sozlerden dolayi kizanlar, samimiyetsiz bulanlar var, haklilar. fakat sagopa'nin son zamanlardaki aciklamalarina bakarsaniz zaten bu tavirlarindan pisman oldugunu (tam olarak bunu demese bile) anlarsiniz. sagopa hep boyleydi, o an dogru olduguna inandigi degerleri savunan ve bunu acik sekilde dile getiren birisi. o yuzden hayat tarzi ya da dusunceleri degistiginde bunu saklayan biri degil. simdi bu samimiyetsizlik mi? yoksa cidden bu adam samimi oldugu icin mi boyle davraniyor? olaya bu yonden bakmak lazim.

  belli ki sagopa sinsi birisi degil, diger insanlarin yuzune dusuncelerini pat pat soyluyor, arasinin bozulup bozulmayacagini umursamiyor. bu tip insanlar sosyal hayat dengesini kurarken cok zorlanir. ki sagopa'nin hayatina baktiginizda uzun sureli arkadasligi pek olmamistir. hayat arkadasindan bile bi sure sonra ayrildi. o yuzden su samimi, bu degil olaylarini sorgularken mevzuya cok yonlu bakmaniz lazim. yoksa sagopa 3 yil once ceza'ya kin kusuyordu simdi kusmuyor samimiyetsiz herif demek kolaya kacmaktir.

  bu durumun aynisi ceza icin de gecerli, ceza bu tip olaylara 2000li yillarin sonunda daha magazinel cevaplar verirken, 2010lu yillarda daha politik cevaplar vermeye basladi, cunku konu onun icin kapandi ve uzatmak istemedi. o yuzden @21'in dedigi gibi "paranın bir araya getiremeyeceği kimse yoktur"
  old skool
  11.10.2020 13:07 ~
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 0 
 4. bu adamlar zaten para yüzünden kavga etmişti. para için barışırlar nolcek?
  ret1arius
  11.10.2020 20:45 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 5. Pek gerçekçi yaklaşamıyorum mallesef büyük olasılık yatar bu iş
  idontknowrevo
  11.10.2020 20:56 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 6. Bu adamlar bir araya gelmez hayal kurmayın boşuna .
  mira flex 806
  13.10.2020 02:03 ~
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 0 


 7. Yalan
  anonim
  13.10.2020 12:48 ~
  heart_plus : 2 stat_minus_2 : 0 


 8. iyi ki böyle bir rezillik yaşanmadı. hadiseyle murat boz mu ulan bu adamlar. herkes de televizyonun maymunu olmasın kardeşim, bazı yüzler de eskimesin, her yerde görmeyelim. bazı kişileri de işleriyle duyup görelim sadece.
  liebeistfuralleda
  12.2.2024 00:27 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 9. 2020'de bu mümkün değildi ama böyle bir şey gerçekleştiği takdirde artık nerede hangi dijital mecrada olursa parasını verir takip ederim.
  old school pesimist beat sever
  12.2.2024 06:27 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 10. Sayfalar: |<  <<

  fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: