burry soprano - bol sözlük

burry sopranobaşlık no:23751 okunma:38006Sayfalar: |<  << 1. bu sene beni üzer,affet beni sevgilim,sarhoş gibi patlama potansiyeli yüksek yaz şarkıları yaptı keşke patlasaydı fena değillerdi aslında 3 şarkıyıda mutlu olduğumda dinlediğim karma playlistime almıştım bakalım 2022'de neler gösterecek bize young sop ben merak ediyorum çıkmamış baya kaliteli şarkıları var bi toplama albüm yapıp mobde yazdığı ve sonradan çıkarmayı düşünüp çıkarmadığı şeyleri toplasa beğeni toplar bence
  anonim
  18.12.2021 14:21
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 2. kendisi olduğum rapçidir. bu güne kadarki izlenimim, yaptığım işten bağımsız olarak, burry soprano ismine dair birçok konunun ikinci elden veya başka kaynaklardan öğrenildiği, dolayısıyla bakış açımın ve fikirlerimin dinleyicilere, eleştirmenlere veya en basit deyimle "meraklısına" yeterince ulaşmadığı yönündedir. bunu genel olarak pasif bir sosyal medya kullanıcısı olmama bağlıyorum ve bu durumu giderebilmek için müzik yaşantımda somut adımlar atarken, yeri geldiğinde de dinleyicilerle daha yakın temasa geçip kendimi anlatmaktan keyif alıyorum. bu başlık altına girilen olumlu veya olumsuz bütün entry'ler bana referans sağlamakta, bu nedenle teveccüh edip entry giren yazarlara müteşekkirim. yazılanları hoşgörüyle karşıladığımın ve onları kendimi geliştirmek için olumlu yönde kullandığımın bilinmesini isterim.
  burrysoprano
  5.2.2022 18:19
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 3. son albümüne bir göz attım ancak ne bitirmeye ne de incelemeye değer buldum. müzikal ve lirikal olarak kesinlikle ortalama üstü ve üzerine biraz düşülse çok iyi bi trap rapçisi olur. ancak şöyle bir sıkıntısı var:

  bu lavuk hiç karizmatik değil amk.

  ne ses tonu ne imajı ne parçadaki varlığı hiç bir şekilde seni parçaya çekmiyor. ha çok iyi bir flowu varsa parçada eğer dinletiyor. onun dışında hiçbir şekilde ilgi çekici müzik yapmıyor.
  anonim
  25.3.2023 02:17 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 4. Acaba bu ekonomide hâla parfüme $5000 ödüyor mudur ? (bkz: Mary Jane abiye güzel kokması lazım adamın )
  osuran sopa
  26.3.2023 14:17 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. batuflex kadar bile kalıcı olamaması çok enteresan bu çocuğun ya. çok daha yetenekli, yaptığı işler çok daha kulağa hoş gelen cinsten. mob hype'ı ayrı, khontkar'ın büyük etki yaratan mixtape'inde dönemin en büyük hitinde başrol oynaması ayrı ismi cismi de duyuldu ama kimse açıp sonraki şarkılarına bakmadı ya la.
  icimizdeki irlandali
  11.2.2024 16:30 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 6. bence bir miktar flowart hastalığına yakalanmış rapçiydi. bazı insanlar bir şeyleri yapmak için fazla didiniyor, didindikçe de haklıysa bile tamam aga sen haklısın bizi rahat bırak mantalitesi oluşuyor.
  liebeistfuralleda
  28.2.2024 01:22 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 7. Sayfalar: |<  <<

  fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: