behzat ç - bol sözlük

behzat çbaşlık no:11789 okunma:3036Sayfalar: |<  <<

 1. en sevdiğim türk dizisi olabilir ya müzikleri sahneleri samimiyeti mükemmel ya yan karakterler npcler bile çok iyiydi yazmakla bitmez yani
  anonim
  10.10.2021 10:08
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 2. fatih artman'in ekibe donmesi icin bir cagri kampanyasi baslattik. bu sefer diziyi tam kadro izleyebilmek icin son sansimiz oldugunu dusunuyoruz. acaba entry'nize asagidaki kampanya linkini koyup insanlara ulasabilmesi icin destek olur musunuz?

  www.change.org

  edit: alttaki entry'nin sahibi kesinlikle hakli, evet bu adam birini öldürdü ve bu ailenin icerisinde olsam asla bu adama karsi nefret duymadigim bir gunum olmazdi. ama bu adam yazarak da cogu insanin yakindan tanidigi bir karaktere hayat veriyor. gercekten kotu bir durum ve sahsen hapiste olup yazmaya devam etmesini dilerdim..
  wiky
  22.6.2022 11:35 ~
  heart_plus : 3 stat_minus_2 : 0 
 3. Emrah serbes'in bir ailenin hayatını karartmasından sonra benim için bitmiş bir dizidir behzat ç. kendisinin cebine para sokacak hiçbir işin yapılmasını doğru bulmuyorum, kimse kusura bakmasın. Hala ısrarla emrah serbes'in yazılarını yayınlayan, onu söyleşilere çağıran, dizisine yeni sezonlar çeken oluşumların hiçbiri hakkında da olumlu şeyler düşünmüyorum.

  Edit: normalde eksi falan içtenlikle umrumda değildir. Toplam iki kez cidden içime oturdu eksi atılması bütün sözlük kullandığım süre boyunca. birinde gerçekten içimi açtığım bir entry girmiştim ve ona gelen bir eksi beni cidden üzmüştü, bir de buna gelenler üzdü. Demek ki bir ailenin ömrünün bedeli bir sezon ekstra behzat ç kadarmış.
  dragunov
  22.6.2022 22:02 ~
  heart_plus : 5 stat_minus_2 : 3 


 4. lvbel c5'in yeni şarkısı youtu.be
  anonim
  5.7.2024 10:27 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 5. @24 koskoca behzat ç'nin,en sevdiğim türk dizisinin de ismini kirletmiş herif sonunda. bir bu kaldıydı
  romeo da black rose
  5.7.2024 13:39 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 6. en iyi türk dizilerinde ilk 5'e girer bence
  bloom
  7.7.2024 21:44 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 7. lvbel'ın şarkısının behzat ç ile zerre alakası yok amk hahaahahah behzat ç ne şarkıdaki sözleri söyleyecek biri ne o karakterde biri. öyle ikonik bir gözlüğü falan da yok adamın. ne halt yemeye böyle bir şarkı yapmış? aq çilek hakkında kompozisyon yazmaya girişip çiriş otunun faydalarından bahsetmek gibi.
  crowley
  8.7.2024 14:08 ~
  heart_plus : 1 stat_minus_2 : 0 


 8. bugün çıksa ırkçı bebelerin "aağğğbiiii sejeweler polisimizi kötülüyor aağğğğbiiii" diye ağlayacağı dizidir. cumartesi anneleri bölümlerine falan hiç gelmiyorum bile sldkglşasdg
  veteran
  8.7.2024 14:21 ~
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 0 


 9. Veteran'a sonuna kadar katılıyorum ve ek olarak şunu da farkedebilirsiniz eski sezonları izlerken: sosyal medya kitlelerin dünya görüşünü hem de çok kısa bir sürede kökünden değiştirdi. behzat ç yayınlandığı vakitlerde siyasi görüş farketmeksizin çoğu kişi diziyi benimsemişti çünkü genel olarak dizinin dünya görüşü kitleler tarafından benimsenebiliyordu (ilk iki sezon diyelim, 3. sezon bence absürt derecede değişti dizi). cinsiyetçi, toksik maskülen, ırkçı karakterler karşımıza kötü adam olarak çıktığı zaman "evet, bunlar zaten kötü" diyorduk. şimdi ise insanlar bunları başrolde görmek için can atıyorlar, cinsiyetçilik ve "toxic masculinity" kendi internet dinini yaratmış vaziyette zaten, tüm dünyada, dip dalga duygusal seküler ırkçılar sosyal medyada birbirlerini gazlıyorlar. "yankı odası" kavramı sayesinde tüm ezen çoğunluk grupları kendilerinin ezilen taraf olduklarına ikna olmuş vaziyette intikam yeminleri içiyorlar. gerçekten 10 sene önce böyle bir kitle psikolojisini tahmin bile edemezdik.

  bu dediklerimi anlamak zorsa sadece şu örneği düşünün; 10 sene önce insanlara örnek gösterilen figür; alçakgönüllü, tamahkar, komplekssiz, dürüst ve içten pazarlıklı olmayan insan tipiydi. bugün 20-30 yaş arası herhangi erkek sosyal medya hesabı açtığı anda karşısına düşen içerikler özetle:

  1-nasıl zengin olunur? (ekseriyetle makyevelist propaganda)
  2-zengin olmazsanız nasıl işe yaramaz olduğunuz (böyle bir kompleksiniz varsa kesinlikle sikiniz küçüktür bu arada)
  2-insanları nasıl manüpüle edebilirsiniz? (what?)
  3-yeterince maskülen olmazsanız nasıl sevgilinizi sikerler?
  4-nasıl başkasının sevgilisini sikebilirsiniz?
  5-nasıl her ortamda yönetimi ve ilgiyi ele geçirebilirsiniz? (başka bir "small dick energy" problemi)
  6-neden cihangirdeki 100 kişilik azınlık grupları sizin ve size benzer milyonlarca gencin hayatını tehdit ediyor?

  yani size kompleksli, manüpülatif bir narsist olmanın yollarını anlatıyorlar. bir de bunun inanılmaz bağımlılık yapıcı bir kaynaktan sürekli milyonlarca genç erkeğin zihnine aktığını hatırlayın. resmen psikolojik problemli bir genç erkek ordusu yetişiyor.

  not: bu arada -biraz da konudan bağımsız olarak- sağlıklı bir maskülenliğin büyük taraftarıyımdır, ama şundan emin olun bunu sosyal medyadan öğrenemezsiniz, çünkü sağlıklı bir erkeksilik sosyal medyada ilgi görmeyecek kadar basit bir şeydir; insanlarla nezaket üzerine ilişkiler kurup toplumun aktif ve nazik bir üyesi olmak, spor salonunda ağırlık basıp -komplekslerini tatmin için- girdiği ortamda üstünlük kurmaya çalışmaktan daha erkeksidir emin olun. Bu tarz bir bilgelik içinde sosyal medyadaki yapay erkekleri değil, babalarınızı, dedelerinizi örnek alsanız yeter.
  abra yutpa
  8.7.2024 15:42 ~
  heart_plus : 4 stat_minus_2 : 1 


 10. klibinde sakaryaspor formasını görünce pamuk gibi olduğumuz şarkı.
  efz sioux
  8.7.2024 17:43 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 11. yok ya sarmadı bu sefer
  zemsku
  10.7.2024 16:39 ~
  heart_plus : 0 stat_minus_2 : 0 


 12. Sayfalar: |<  <<

  fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog

  bol'da yer alan içeriğin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. burada okuduklarınız sizi dehşete düşürürse türkçe rap ansiklopedisine de göz atmayı deneyebilirsiniz.
  hukuka aykırı olabileceğini düşündüğünüz içerikler titizlikle incelenip gereği düşünülmektedir. sözlüğü reklamsız görüntülemek isterseniz üye girişi yapabilirsiniz. soğuk içiniz.

  rastgele gururlarımız: