yandaş repçi - bol sözlük

yandaş repçibaşlık no:13081 okunma:772
 1. Ehehehehh

  En eleştirel bakabilen kitlenin içinde olup da hala siyasi,diplomatik,ekonomik,demokratik çöküşleri gör(e)meyen, dünyası yandaş kanallarla kuşatılmış 40+ façebuk dayıları gibi yalanlar sarmalı içinde olmasa da,her yaninda işin hakikatini bağıran adamlar olsa da,nasanin arastirma merkezlerininin fotolarini "çorumdaki çokkkk gizli f83 yapımm merqezi. Beyen paylaş düşmanı çatlat ;;))" diye elden ele paylaşan, dünya tarihinin,dönemin teknolojik koşulları dikkate alındığında,en cahil cühela insanlarıyla aynı kategoride yer almayı seçmiş repçilerimiz.

  Hayır dostum ağlamıyorum,gözüme ülkemize karşı oynanan büyük oyunlar kaçtı...

  Why conscius ignorance kardeş? Why so easy to being manipulate hacı? Bak ingiliççen de var ben gibi biraz belli ki. E bunu okuyorsan haliyle internetin de var demektir.

  Peki kilosunu 50 liraya aldığın kıymayla kasaptan çıkarkenki iyimserliğinin sebebi nedir? Hani rapçisin elestirelsin gider eve kavurmayı yerken yazarsın felan ya nedir yani?

  Paranı biriktirip üstüne yetmeyip kredi çektikten sonra aldığın arabaya binerken,ödediğin parayla aslında devlete de bi tane ısmarladığını bildiğin halde nedir bu umarsizlik nakkoyim nedir? Nerde senin eleştirel kimliğin? Hani hopaptık kamki hani eleştir geliştir felandı?

  Lan daha da komiği ismini google mape yazıp aratsan lan "neresiydi orasi aq?" diye düşüneceği yarakkürek bi ilçenin belediye başkanı senin hayalini kuramayacağın arabaya biniyor ve beğenmiyor lan.sonra gidip o arabayı da anca rüyalarında binebileceğin,yolda görünce durup kestiğin başka bir arabayla değiştiriyor.sen bunu da biliyorsun ülkemin bağrı ve komple tüm aksamları yanık repçisi.

  Yaw ekonomiyi felan geç hadi biz evladi fatihaniz turşu suyuyla da yaşarız da bi ara bi çocuklar vardı,tüm rapciler birleşip duyar kasardı nooldu onlara ya? Daha Geçen 45 sabi subyana dadanan aşufte çocukları yandaşlardan çıkınca sesin makatında düğümlendi de merak ettim kardeşim? Iyisin di mi?

  Tabi şimdi bu kadar ayrıntıya dalınca büyük resmi unutmuşum repçi kardeş,sen ordan hala güzel bir açı yakalayabilirsin diye düşünüyorum. Yaparsın hatta eminim.

  Sana ne denir ki kardeşim? Ülkemi yatırmış tersinden kan alıyorlarken kan alanlara methiyeler düzmene,don kişot gibi kendi dünyanda hayali düşmanlarla savaşmana ne denir? Altın gününde toplanan babanelerinkinden 1 adım olsun ilerde olmayan zihniyetine ne denir ki... Evet hiçbirşey denilmez çünkü Sen zaten kendi kendine edilmiş en galiz küfürsün.

  Bari bize eleştiriyorum deme,bari bize büyük oyun deme gözünün yağını yediğim.. Bari bizi gerizekalı yerine koyma be güzel kardeşim. Git kahvehaneye,orada oraletini içerken okey dönen dayılara anlat. Anlayacaklardır seni, eminim.
  masa3unsuresibitti | ? | 16.6.2016 06:10
  (#64711)
 2. fb | twt | youtube | insta | spotify | anket | uyarı | devlog